Zadzwoń do nas: 17 740 40 41 lub 536 407 407

Informacja o zabiegu

Laserowe odmładzanie skóry to kombinacja zabiegów łączących lifting termiczny (termolifting) oraz usunięcie niechcianych zmian skórnych, szczególnie zmian pigmentowych i drobnych zmian naczyniowych. Termolifting to zabiegi medycyny estetycznej, które cieszą się coraz większą popularnością, ze względu na wysokiej jakości efekty oraz przystępną cenę. Polegają one na podgrzaniu skóry właściwej, co skutkuje obkurczeniem kolagenu oraz stymulacją do produkcji nowego kolagenu w skórze.

Kiedy najlepiej zdecydować się na ten zabieg? Wtedy, gdy zauważysz pierwsze oznaki, że twoja skóra utraciła swoją jędrność, pojawiły się drobne zmarszczki, a kształt twarzy się zmienił. Urządzenie, które wykorzystywane jest przy tym rodzaju liftingu, emituje światło, podgrzewa skórę właściwą i obkurcza włókna kolagenowe. Dzięki temu, wiotka dotąd skóra wraca na swoje miejsce, jest jędrniejsza i bardziej elastyczna. W przypadku zabiegu odmładzającego Clearlift, to jest wybierany przez naszych pacjentów już w wieku dwudziestu kilku lat, po to aby jak najdłużej zachować młodzieńćzy wygląd.

W ramach zabiegów odmładzania skóry wykonujemy procedury:

 • Nieablacyjne Frakcjonowanie Laserowe
 • Laserowe ujędrnienie skóry - Termolifting lub zabieg dedykowaną głowicą

Nieablacyjny Frakcjonowanie Laserowe

Zabieg wykonywany na platformie laserowej jest pierwszym na świecie nieablacyjnym laserem o tak dużej mocy. Jego innowacyjność polega przede wszystkim na tym, że pomimo mocy wiązki lasera, nie uszkadza on zewnętrznych warstw skóry skupiając swoje działanie na głębokich warstwach sięgających skóry właściwej. Zabieg ten, w przeciwieństwie do innych zabiegów laserowych, jest praktycznie bezbolesny, nie pozostawia śladów ani strupków, nie wymaga również okresu rekonwalescencji. Nieablacyjne Frakcjonowanie Laserowe jest również traktowany jako zabieg całoroczny. Wykorzystywany jest z powodzeniem w celu poprawy ujędrniania skóry bez pomocy skalpela, dlatego spotkasz go w najlepszych salonach zarówno w Polsce, jak i na świecie. Dodatkowo, uważany jest za zabieg wszechstrony, gdyż podczas jednej procedury jesteśmy w stanie bardzo dobrze ujędrnić skórę, zmniejszyć zmarszczki oraz oznaki starzenia się i zregenerować tkankę.

LASEROWY TERMOLIFTING

Termolifting to bezinwazyjny laserowy lifting twarzy, który świetnie sprawdza się w eliminowaniu oznak starzenia oraz w poprawie niedoskonałości skóry. W swoim działaniu wykorzystuje laserowe promieniowanie podczerwone IR, którego celem jest podgrzanie głębokich warstw skóry do temperatury 40-45oC. Skutkuje to gwałtownym kurczeniem się włókien, co wywołuje efekt większej elastyczności i jędrności skóry.

Główne wskazania do wykonania laserowego termoliftingu to:

 • opadające policzki i opadający owal twarzy
 • zmarszczki i bruzdy nosowo-wargowe
 • wiotkość skóry w okolicy twarzy, szyi i dekoltu
 • widoczne oznaki starzenia

Termolifting laserowy przeznaczony jest zarówno dla kobiet i mężczyzn, których celem jest redukcja widocznych oznak starzenia. Ze względu na wykorzystywaną technologię najlepsze efekty uzyskuje się dla cer w wieku 25 +. Jest zabiegiem całorocznym, więc sprawdzi się o każdej porze.

Jak przebiega zabieg laserowego liftingu?

Zabieg rozpoczyna się od doboru właściwych parametrów lasera. Następnie oczyszczona i odtłuszczenia zostaje skóra, na którą nałożona zostaje cienka warstwa żelu zabezpieczającego. Specjalista wykonujący zabieg przykłada głowicę lasera do skóry i przesuwa ją po zaplanowanych obszarach zabiegowych. Wiązka laserowego promieniowania podczerwonego dociera w głębokie warstwy skóry – bez naruszania zewnętrznych jej warstw. Bezinwazyjny laserowy lifting twarzy to niezwykle szybki, przyjemny zabieg. Czas trwania to ok. 30-60 minut w zależności od wielkości powierzchni zabiegowej. Dawka promieniowania ustalana jest tak, aby klient nie odczuwał dyskomfortu, a zastosowany system chłodzący zabezpiecza skórę przed poparzeniem.
Bezinwazyjny laserowy lifting twarzy może wiązać się jedynie z lekkim obrzękiem i zaczerwienieniem miejsca poddawanego zabiegowi.

LASEROWE UJĘDRNIENIE SKÓRY

Przy zabiegu na platformie laserowej unikalny aplikator emituje światło o bardzo szerokim spektrum oraz prąd RF o dużej energii. Światło podgrzewa warstwy skóry do głębokości 3,5 mm, które następnie są mocno dogrzewane energią prądu RF. W ten sposób nie działa się szkodliwie na naskórek i możliwe jest skuteczne oddziaływanie na włókna kolagenowe. Efektem takiego działania jest zwiększenie ich elastyczności, a tym samym napięcia skóry. Zabieg może być wykonywany na całym ciele, aczkolwiek najczęściej wykonuje się go na:

 • twarzy (zwiotczały podbródek, zwisające powieki, worki pod oczami, zwiotczałe policzki)
 • rękach (zwiotczała skóra ramion)
 • szyi

W celu utrwalenia efektu zaleca się wykonanie kilku zabiegów w odstępach jednego miesiąca.

Kompleksowy zabieg realizowany w dwóch etapach:

 • poprawa wyglądu skóry objawów starzenia skóry (przebarwień, zmian pigmentacyjnych), stymulacja kolagenu, usuwanie drobnych zmarszczek i cieni pod oczami, poprawa ujędrnienia i napięcia skóry (redukcja „chomików")
 • ujędrnianie skóry i wygładzeniu (zmniejszeniu por) za pomocą unikalnej głowicy laserowej. Zabieg jest wykonywany wzdłuż tzw. wektorów jędrności: wektor żuchwowy, fałdu nosowo-wargowego, około- oczodołowy, brwiowy, nadczołowy celem osiągnięcia wymaganej temperatury.  

Efekty

Dla wszystkich procedur laserowego odmładzania skóry efekt widoczny jest od razu po zabiegu, a pełne rezultaty osiągnięte zostają po wykonaniu serii zabiegów. Przy liftingu termicznym efekty uzyskujemy nie tylko przy wykonaniu procedury, ale podgrzane komórki będą cały czas się regenerować i produkować kolagen. Jeżeli nie masz więcej niż 35 lat, to najczęściej wystarczy, że na ten zabieg wykona się raz na jakiś czas. Jeżeli jednak jesteśmy starsi, a na naszej skórze widoczne są oznaki starzenia – warto pomyśleć o całej serii, aby uzyskać najlepszy rezultat.

Szczególnie polecamy potrójny program odmładzania laserowego, który umożliwia usuwanie skutków starzenia się skóry w sposób kompleksowy (tzn. działający korzystnie w kilku obszarach: zmiany naczyniowe i pigmentowe, zmarszczki głębokie, utrata jędrności i elastyczności skóry, sińce pod oczami) podczas jednej sesji zabiegowej. Jest to program unikalny, który można zrealizować tylko za pomocą posiadanego przez nas urządzenia. Procedura posiada bogatą literaturę medyczną i jest stosowana na całym świecie w renomowanych gabinetach.

Jeśli nie jesteś pewna/pewien, które zabiegi odmładzania laserowego będą najwłaściwsze dla twojej skóry to w naszym Studio możesz skorzystać z darmowych, niezobowiązujących konsultacji, a uzyskane w ten sposób informacje pomogą podjąć najlepszą decyzję.

Przed zabiegiem

Przed zabiegiem nie są wymagane badania.

Należy zapoznać się z przeciwwskazaniami do zabiegu.

Przeciwwskazania

 • Ciąża i okres karmienia piersią
 • Choroby nowotworowe
 • Niektóre terapie hormonalne (hormony światło uczulające)
 • Bielactwo
 • Łuszczyca
 • Źle prowadzona cukrzyca
 • Aktywna infekcja w obszarze zabiegowym
 • Okres kilku tygodni od zastosowania wypełniaczy i Botoksu

Oprócz wymienionych wyżej mogą występować także przeciwwskazania czasowe, np. mocna opalenizna, stosowanie ziół lub preparatów ze składnikami światło uczulającymi, piling chemiczny w ciągu ostatnich 2 tygodni na obszarze, który ma być naświetlany.

Cennik

CLEARLIFT - nieablacyjny Fraxel

 • Policzki 1 zabieg - CENA: 350zł lub 3 zabiegi - CENA: 900zł
 • Czoło    1 zabieg - CENA: 350zł lub 3 zabiegi - CENA: 900zł
 • Twarz    1 zabieg - CENA: 750zł lub 3 zabiegi - CENA: 2000zł
 • Twarz + szyja - CENA: 950zł lub 3 zabiegi - CENA: 2500zł
 • Twarz + szyja + dekolt 1 zabieg - CENA: 1300zł lub 3 zabiegi - CENA: 3400zł

LASEROWE UJĘDRNIENIE SKÓRY - Termolifting NIR lub Emax Syneron

 • Podbródek 1 zabieg - CENA: 200zł lub 3 zabiegi - CENA: 500zł
 • Twarz 1 zabieg - CENA: 400zł lub 3 zabiegi - CENA: 900zł
 • Twarz+Podbródek 1 zabieg - CENA: 500zł lub 3 zabiegi - CENA: 1400zł
 • Szyja 1 zabieg - CENA: 300zł lub 3 zabiegi - CENA: 800zł
 • Twarz+Szyja+Podbródek 1 zabieg - CENA: 700zł lub 3 zabiegi - CENA: 2000zł
 • Dekolt 1 zabieg - CENA: 300zł lub 3 zabiegi - CENA: 800zł
 • Twarz+Szyja+Podbródek+Dekolt 1 zabieg - CENA: 950zł lub 3 zabiegi - CENA: 2700zł
 • Ramiona tzw. "pelikany" 1 zabieg - CENA: 300zł lub 3 zabiegi - CENA: 800zł

Zobacz także

 • Odmładzanie preparatami

  Nawilżanie, Stymulowanie, Mikronakłuwanie

 • Laser na naczynka

  Naczynka, Zmiany rubinowe, Rumień

 • Depilacja laserowa

  Usuwanie
  zbędnego owłosienia

Napisz do nas

Piccola Stella to nowoczesne studio urody i gabinet kosmetyki laserowej.
Zapraszamy na sprawdzoną depilację laserową, pozostałe zabiegi laserowe, zabiegi na twarz i ciało, makijaż permanentny.

© 2023 Piccola Stella, Rzeszów, ul. Lisa Kuli 7, tel 17 740 40 41

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat