Zadzwoń do nas: 17 740 40 41 lub 536 407 407

Informacja o zabiegu

Laserowe odmładzanie skóry to kombinacja zabiegów łączących lifting termiczny (termolifting) oraz usunięcie niechcianych zmian skórnych, szczególnie zmian pigmentowych i drobnych zmian naczyniowych. Termolifting to zabiegi medycyny estetycznej, które cieszą się coraz większą popularnością, ze względu na wysokiej jakości efekty oraz przystępną cenę. Polegają one na podgrzaniu skóry właściwej, co skutkuje obkurczeniem kolagenu oraz stymulacją do produkcji nowego kolagenu w skórze.

Kiedy najlepiej zdecydować się na ten zabieg? Wtedy, gdy zauważysz pierwsze oznaki, że twoja skóra utraciła swoją jędrność, pojawiły się drobne zmarszczki, a kształt twarzy się zmienił. Urządzenie, które wykorzystywane jest przy tym rodzaju liftingu, emituje światło, podgrzewa skórę właściwą i obkurcza włókna kolagenowe. Dzięki temu, wiotka dotąd skóra wraca na swoje miejsce, jest jędrniejsza i bardziej elastyczna. W przypadku zabiegu odmładzającego Clearlift, to jest wybierany przez naszych pacjentów już w wieku dwudziestu kilku lat, po to aby jak najdłużej zachować młodzieńćzy wygląd.

W ramach zabiegów odmładzania skóry wykonujemy procedury:

 • CLEARLIFT - Nieablacyjny Fraxel
 • Laserowe ujędrnienie skóry
 • Program Anti-aging + ujędrnienie skóry
 • Potrójny program odmładzania laserowego

CLEARLIFT - Nieablacyjny Fraxel

CLEARLIFT™ wykonywany na platformie laserowej Alma HARMONY XL jest pierwszym na świecie nieablacyjnym laserem o tak dużej mocy. Jego innowacyjność polega przede wszystkim na tym, że pomimo mocy wiązki lasera typu Q-Swtich, nie uszkadza on zewnętrznych warstw skóry skupiając swoje działanie na głębokich warstwach sięgających skóry właściwej. Zabieg ten, w przeciwieństwie do innych zabiegów laserowych, jest praktycznie bezbolesny, nie pozostawia śladów ani strupków, nie wymaga również okresu rekonwalescencji. CLEARLIFT jest również traktowany jako zabieg całoroczny. Zabieg CLEARLIFT wykorzystywany jest z powodzeniem w celu ujędrniania skóry bez pomocy skalpela, dlatego jest używany w najlepszych klinikach zarówno w Polsce, jak i na świecie. Dodatkowo, uważany jest za zabieg wszechstrony, gdyż podczas jednej procedury jesteśmy w stanie bardzo dobrze ujędrnić skórę, zmniejszyć zmarszczki oraz oznaki starzenia się i zregenerować tkankę.

LASEROWE UJĘDRNIENIE SKÓRY

Efektywny zabieg zwiększenia elastyczności i napięcia skóry.

Unikalny aplikator emituje światło o bardzo szerokim spektrum oraz prąd RF o dużej energii. Światło podgrzewa warstwy skóry do głębokości 3,5 mm, które następnie są mocno dogrzewane energią prądu RF. W ten sposób nie działa się szkodliwie na naskórek i możliwe jest skuteczne oddziaływanie na włókna kolagenowe. Efektem takiego działania jest zwiększenie ich elastyczności, a tym samym napięcia skóry. Zabieg może być wykonywany na całym ciele, aczkolwiek najczęściej wykonuje się go na:

 • twarzy (zwiotczały podbródek, zwisające powieki, worki pod oczami, zwiotczałe policzki)
 • rękach (zwiotczała skóra ramion)
 • szyi

W celu utrwalenia efektu zaleca się wykonanie kilku zabiegów w odstępach jednego miesiąca.

PROGRAM ANTI-AGING PLUS UJĘDRNIENIE SKÓRY

Kompleksowy zabieg realizowany w dwóch etapach:

 • usunięcie objawów starzenia skóry (przebarwień, zmian pigmentacyjnych), stymulacja kolagenu, usuwanie drobnych zmarszczek i cieni pod oczami, poprawa ujędrnienia i napięcia skóry (redukcja „chomików")
 • ujędrnianie skóry i wygładzeniu (zmniejszeniu por) za pomocą unikalnej głowicy laserowej. Zabieg jest wykonywany wzdłuż tzw. wektorów jędrności: wektor żuchwowy, fałdu nosowo-wargowego, około- oczodołowy, brwiowy, nadczołowy celem osiągnięcia wymaganej temperatury.  

POTRÓJNY PROGRAM ODMŁADZANIA LASEROWEGO – PEŁNA REGENERACJA

Jest to laserowy program, którego cel to kompleksowa poprawa stanu skóry, renowacji i odmładzania, usuwanie zmarszczek, poprawa napięcia i ujędrnienie skóry z zastosowaniem trzech najnowocześniejszych procedur podczas jednej sesji zabiegowej:

I etap - usunięcie objawów starzenia tzn. zmian naczyniowych i pigmentacyjnych oraz stymulacji kolagenu za pomocą specjalnych głowic laserowych

II etap - ujędrnienie i wygładzanie skóry oraz zamknięcie porów (w trakcie zabiegu następuje przemodelowanie kolagenu) za pomocą unikalnej głowicy. Zabieg jest wykonywany wzdłuż tzw. wektorów jędrności: wektor żuchwowy, fałdu nosowo-wargowego, około-oczodołowy, brwiowy, nadoczodołowy celem osiągnięcia wymaganej temperatury.  

III etap - regeneracja skóry poprzez frakcję laserową w miejscach występowania głębokich zmarszczek.

Unikalny system nieinwazyjnego punktowego nagrzewania skóry powoduje ''zogniskowanie'' oddziaływania na głębokości 2,5-3,5 mm, dokładnie w obszarze, w którym powinna wystąpić stymulacja kolagenu. Oddziaływanie na kolagen ma tak dużą energią, że powoduje jego odbudowę. W efekcie uzyskuje się spłycenie zmarszczek lub redukcję blizn potrądzikowych. Zabieg laserową głowicą frakcyjną jest wykonywany bezinwazyjnie (bez naruszenia struktury naskórka).
 

Sprzęt

Zabiegi laserowego odmładzania skóry wykonujemy na wysokiej jakości laserach medycznych Alma Lasers oraz Syneron-Candela, czyli  sprzętach czołowych izraelskich producentów, którzy posiadają ponad 75 patentów z zakresu dermatologii estetycznej. Lasery medyczne wykorzystują nową technologię, łączącą wysoka moc energii światła z energią prądu RF. Synergia energii światła oraz fal radiowych stworzyła nową jakość w dermatologii estetycznej. Zmieniając ich parametry (takie jak gęstość energii, parametry czasowe impulsów, rozmieszczenie elektrod, itd.), uzyskuje się odpowiednie efekty terapeutyczne dzięki, którym nasza

Lasery posiadają certyfikaty: amerykański FDA oraz europejski CE, potwierdzające bezpieczeństwo i skuteczność działania oraz reprezentują znacznie wyższy standard niż inne niemedyczne sprzęty tego typu. Większość sprzętów azjatyckich nie przechodzi amerykańskiej certyfikacji FDA, nie dając tym samym gwarancji skutecznego działania.

Efekty

Dla wszystkich procedur laserowego odmładzania skóry efekt widoczny jest od razu po zabiegu, a pełne rezultaty osiągnięte zostają po wykonaniu serii zabiegów. Przy liftingu termicznym efekty uzyskujemy nie tylko przy wykonaniu procedury, ale podgrzane komórki będą cały czas się regenerować i produkować kolagen. Jeżeli nie masz więcej niż 35 lat, to najczęściej wystarczy, że na ten zabieg wykona się raz na jakiś czas. Jeżeli jednak jesteśmy starsi, a na naszej skórze widoczne są oznaki starzenia – warto pomyśleć o całej serii, aby uzyskać najlepszy rezultat.

Szczególnie polecamy potrójny program odmładzania laserowego, który umożliwia usuwanie skutków starzenia się skóry w sposób kompleksowy (tzn. działający korzystnie w kilku obszarach: zmiany naczyniowe i pigmentowe, zmarszczki głębokie, utrata jędrności i elastyczności skóry, sińce pod oczami) podczas jednej sesji zabiegowej. Jest to program unikalny, który można zrealizować tylko za pomocą posiadanego przez nas urządzenia. Procedura posiada bogatą literaturę medyczną i jest stosowana na całym świecie w renomowanych gabinetach.

Jeśli nie jesteś pewna/pewien, które zabiegi odmładzania laserowego będą najwłaściwsze dla twojej skóry to w naszym Studio możesz skorzystać z darmowych, niezobowiązujących konsultacji, a uzyskane w ten sposób informacje pomogą podjąć najlepszą decyzję.

Przed zabiegiem

Przed zabiegiem nie są wymagane badania.

Należy zapoznać się z przeciwwskazaniami do zabiegu.

Przeciwwskazania

 • Ciąża
 • Choroby nowotworowe
 • Niektóre terapie hormonalne (hormony światło uczulające)
 • Bielactwo
 • Łuszczyca
 • Źle prowadzona cukrzyca
 • Aktywna infekcja w obszarze zabiegowym

Oprócz wymienionych wyżej mogą występować także przeciwwskazania czasowe, np. mocna opalenizna, stosowanie ziół lub preparatów ze składnikami światło uczulającymi, piling chemiczny w ciągu ostatnich 2 tygodni na obszarze, który ma być naświetlany.

Cennik

CLEARLIFT - nieablacyjny Fraxel

 • Policzki 1 zabieg - CENA: 300zł / PAKIET 4 zabiegi - CENA: 1100zł
 • Czoło    1 zabieg - CENA: 300zł / PAKIET 4 zabiegi - CENA: 1100zł
 • Twarz    1 zabieg - CENA: 650zł / PAKIET 4 zabiegi - CENA: 2200zł
 • Twarz + szyja - CENA: 850zł / PAKIET 4 zabiegi - CENA: 3000zł
 • Twarz + szyja + dekolt 1 zabieg - CENA: 1200zł / 3 zabiegi - CENA: 3200zł

LASEROWE UJĘDRNIENIE SKÓRY

 • Twarz 1 zabieg - CENA: 400zł / PAKIET 4 zabiegi - CENA: 1300zł
 • Szyja 1 zabieg - CENA: 300zł / PAKIET 4 zabiegi - CENA: 1000zł
 • Dekolt 1 zabieg - CENA: 300zł / PAKIET 4 zabiegi - CENA: 1000zł
 • Dłonie 1 zabieg - CENA: 300zł / PAKIET 4 zabiegi - CENA: 1000zł
 • Twarz + szyja + dekolt 1 zabieg - CENA: 1000zł / 3 zabiegi - CENA: 2500zł

PROGRAM ANTI-AGING + UJĘDRNIENIE SKÓRY

 • Podbródek 1 zabieg - CENA: 100zł / 3 zabiegi - CENA: 250zł
 • Twarz 1 zabieg - CENA: 500zł / 3 zabiegi - CENA: 1200zł
 • Szyja 1 zabieg - CENA: 400zł / 3 zabiegi - CENA: 1000zł
 • Dekolt 1 zabieg - CENA: 400zł / 3 zabiegi - CENA: 1000zł
 • Twarz + szyja  zabieg - CENA: 800zł / 3 zabiegi - CENA: 2000zł
 • Twarz + szyja + dekolt 1 zabieg - CENA: 1000zł / 3 zabiegi - CENA: 2500zł
 • Dłonie 1 zabieg - CENA: 500zł / 3 zabiegi - CENA: 1200zł
 • Ramiona 1 zabieg  - CENA: 1000zł / 3 zabiegi - CENA: 2500zł

POTRÓJNY PROGRAM ODMŁADZANIA LASEROWEGO – PEŁNA REGENERACJA

 • Twarz 1 zabieg - CENA: 1000zł / 3 zabiegi CENA: 2500zł
 • Szyja 1 zabieg - CENA: 800zł / 3 zabiegi CENA: 2000zł
 • Dekolt 1 zabieg - CENA: 800zł / 3 zabiegi - CENA: 2000zł

Zobacz także

 • Medycyna estetyczna

  Mezoterapia, Wypełnienia, Derma-Pen

 • Zamykanie naczynek

  Naczynka, Zmiany rubinowe, Rumień

 • Depilacja laserowa

  LightSheer Duet
  LightSheer Desire

Napisz do nas

Piccola Stella to nowoczesne studio kosmetyki laserowej oraz medycyny estetycznej.
Zapraszamy na trwałą depilację laserową medycznym sprzętem LightSheer DUET i LightSheer DESIRE oraz na pozostałe zabiegi laserowe, zabiegi na twarz i ciało, makijaż permanentny.

© 2021 Piccola Stella, Rzeszów, ul. Lisa Kuli 7, tel 17 740 40 41

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat