Zadzwoń do nas: 17 740 40 41 lub 536 407 407

Informacja o zabiegu

Mecycyna estetyczna to małoinwazyjne i bezpieczne zabiegi, dzięki którym można skutecznie poprawić defekty urody w krótkim czasie. Stanowi uzupełnienie luki pomiędzy bardzo inwazyjną chirurgią plastyczną, która wymaga dłuższego okresu rekonwalescencji a kosmetologią. Dzięki ingerencji w głębsze warstwy skóry pozwala uzyskać lepsze efekty wizualne niż w przypadku zabiegów kosmetycznych. Kiedyś była kojarzona z nadmiernie przerysowanymi twarzami gwiazd kina. Dzisiaj jest bardzo popularnym sposobem na zachowanie świeżości oraz piękna skóry zarówno u osób młodych jak i starszych.
W naszym Studio oferujemy szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, stosując sprawdzone, markowe produkty na wysokim poziomie. Oto nasze zabiegi:

 • MEZOTERAPIA IGŁOWA
  (odmłodzenie i lifting twarzy, kuracje antycellulitowe na ciało, przeciw wypadaniu włosów)
 • WYPEŁNIENIA
  (modelowanie i powiększanie ust, wypełnianie zmarszczek na twarzy)
 • STYMULATORY TKANKOWE
  (odmłodzenie skóry twarzy i szyi)
 • OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE
  (odmłodzenie skóry twarzy i szyi, terapia na wypadanie włosów)
 • BOTOKS
  (pod oczy, wypełnienie bruzd na twarzy)
 • DERMA-PEN
  (mikroigłowe odmłodzenie twarzy, szyi, dekoltu)

DLA KOGO MEDYCYNA ESTETYCZNA I CZY WARTO?

Zabiegi medycyny estetycznej wykonują zarówno osoby młode, aby podtrzymać efekt młodości (opóźnić powstawanie zmarszczek) lub zniwelować niedoskonałości skóry (np. wąskie usta). Jak również osoby, u których widoczne są już oznaki starzenia w postaci zmarszczek i zwiotczenia skóry. Najchetniej korzystają z niej Panie, ale coraz więcej Panów decyduje się również na taką terapię. W przypadku medycyny estetycznej efekty zazwyczaj uzyskuje się w krótszym okresie w porównaniu do innych technik, np. już po jednym zabiegu. Jeśli zatem zależy Ci na czasie to może być dobra opcja dla Ciebie, szczególnie że z punktu widzenia finansowego kuracja wcale nie musi oznaczać większych kosztów w stosunku do innych technik. Dodatkowo, są pewne niedoskonałości skóry (np. duże zmarszczki), z którymi przy innych technikach (np. laseroterapii) nie mamy możliwości uzyskania założonych efektów. Jeśli nie masz pewności, który zabieg jest dla Ciebie, to przed jego wyborem nasz personel zupełnie bezpłatnie oceni stan cery, zbierze oczekiwania co do efektów i zaproponuje najlepszą terapię.
Sam zabieg medycyny estetycznej zazwyczaj nie trwa długo, średnio kilkunaście minut. W zależności od rodzaju może być jednak poprzedzony dodatkowym czasem na miejscowe znieczulenie lub też odwirowanie osocza bogatopłytkowego.
Zabiegi medycyny estetycznej opierają się przede wszystkim na użyciu igły do pobudzenia skóry i wprowadzenia preparatu aktywnego. Nie odczuwa się zbyt dużego dyskomfortu, gdyż stosuje się specjalne igły i strzykawki do tego typu zabiegów, zazwyczaj zabiegi trwają króko, stosuje się znieczulenie miejscowe lub też chłodzenie skóry zimnym powietrzem. Niemniej jednak osoby o dużej wrażliwości skóry powinny wziąść pod uwagę użycie igły i odczucia z tym związane.

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Mezoterapia igłowa to zabieg, który ma na celu dostarczenie skórze substancji nawilżających, odżywczych oraz regenerujących (witaminy, mikroelementy, wyciągi roślinne lub kwas hialuronowy). Polega na wykonaniu serii nakłuć specjalną igłą oraz wprowadzeniu dobranego preparatu w skórę. Zabieg wykonywany jest na niemal każdym obszarze ciała, a do najbardziej popularnych miejsc należą: twarz, szyja, dekolt, dłonie i owłosiona skóra głowy oraz uda i brzuch. Zabieg może być poprzedzony znieczuleniem w postaci specjalnego kremu i trwa zazwyczaj od kilkunastu do kilkudziesięciu minut w zależności od ilości i wielkości partii ciała poddawanych terapii. W celu zwiększenia efektów zabieg powinien być wykonywany cyklicznie, a jego częstość zależy od okolicy ciała poddanej leczeniu. Bezpośrednio po mezoterapii nie powinno się stosować masaży, kremów (z wyjątkiem zawierających witaminę K), nie pić alkoholu, nie korzystać z sauny i solarium.
W naszym Studio wykonujemy mezoterapię igłową:

 • Skóry twarzy – zabieg wykonywany z użyciem kwasu hialuronowego lub dedykowanego koktajlu celem nawilżenia i ujędrnienia całej twarzy lub jej elementów. Skóra po zabiegu ma efekt promiennej i zdrowej. Popularna jest mezoterapia pod oczy oraz mezoterapia zmniejszeniająca niewielkie zmarszczki na czole, bruzdy nosow-wargowych, bruzdy marionetki. 
  Medycyna estetyczna (mezoterapia, botox)
 • Antycellulitową na ciele – polega na nakłuwaniu skóry igłą (co kilka centymetrów) i wstrzykiwaniu w tkankę podskórną koktajlu antycellulitowego (zawiera substancje, które poprawiają krążenie, wspomagają uwalnianie tłuszczu z komórek i usuwają cellulit). Stosowana jest na uda, brzuch, boczki, wałeczki podstanikowe, czyli miejsca oporne na ćwiczenia i dietę lub związane z naturalnym starzeniem się skóry. Efektem zabiegu jest zmniejszenie obwodu w miejscu zabiegowym oraz znaczna poprawa cellulitu. Jest szczególnie polecana jako uzupełnienie innych zabiegów na ciało, ćwiczeń lub diety.
 • Przeciw wypadaniu włosów – polega na wprowadzaniu w skórę głowy substancji odżywczych (np. biotyny) i dzięki temu pobudzaniu jej do prawidłowej pracy. Korzystają z niej zarówno kobiety, jak i mężczyźni borykający się z probleWypadanie włosów - mezoterapia igłowamem wypadania włosów i łysieniem. Wskazaniem do zastosowania mezoterapii skóry głowy jest wypadanie włosów na skutek ubogiej diety, słabego krążenia, zmian hormonalnych, ciąży, laktacji oraz stresu. Często wypadanie włosów związane jest z innymi dolegliwościami (np. przewlekłe zatoki), stresem lub przyjmowaniem leków. Skuteczność tej terapii jest wysoka w stosunku do alternatywnych sposobów wzmocnienia włosów (np. szamponów, odżywek, suplementów).

STYMULATORY TKANKOWE

Stymulatory tkankowe to wykorzystywane w terapii przeciwstarzeniowej preparaty do iniekcji w skórę. Głównym ich zadaniem jest odbudowa struktury skóry, dzięki stymulacji komórek skóry, kolagenu i elastyny. Jest to jedno z najnowocześniejszych rozwiązań tego typu na rynku, któro przebojem weszło do gabinetów i jest bardzo chętnie wybierane przez klientów. Początkowo, wykorzystywane były do leczenia skóry po różnego rodzaju bliznach i uszkodzeniach w celu jej szybszej i lepszej regeneracji. Co do zasady podania to są zbliżone do mezoterapii igłowej, jednak mają znacznie silniejsze działanie niż standardowe koktajle. Podane w skórę wymuszają na tkance zwiększenie procesów regeneracyjnych. Pobudzają komórki do namnażania, dzięki czemu możemy uzyskać efekt wypełnienia, gęstości i ujędrnienia.

Grupa preparatów biostymulujących jest duża i ciągle się poszerza. W naszym Studio szczególnie polecamy zabiegi na stymulatorach:

 • Ejal40 - daje natychmiastowy efekt nawilżenia i liftingu skóry oraz długotrwały rezultat odmłodzenia i biorewitalizacji, pobudzenie produkcji kolagenu w skórze. Zabieg jest bardzo krótki i mniej bolesny, gdyż stosuje się jedynie cztery wkłucia. Jet polecany do cery wiotkiej, odwodnionej, przesuszonej, narażonej na promieniowanie UV oraz działanie klimatyzacji. Poprawia ogólny stan cery, jej elastyczność i napięcie
 • NucleoLift - naprawia i stymuluje proces wytwarzania kolagenu typu I i elastyny w skórze. Dzięki temu uzyskujemy silne zagęszczenie i podniesienie skóry (efekt liftingu). Dodatkowo, po zabiegu nasza skóra zostaje zregenerowana, nawilżona i ujędrniona. Większa ilość preparatu 5ml pozwala na wykonanie nakłuć na większej powierzchni twarzy lub szyi.
 • RE:Modeling PIM Method - preparat działa wielopoziomowo, sięgając do głębokich warstw skóry oraz tkanki podskórnej. Rezultaty zabiegu dają fantastyczny efekt modelujący, przywracają elastyczność i napięcie, głęboki efekt wypełnienia i wygląd zdrowej i jędrnej skóry. Dzięki zabiegowi jesteśmy w stanie zmniejszyć zmarszczki i ubytki oraz pomóc aktywować w skórze mechanizmy autoregeneracji.

DERMA-PEN

Derma Pen to nowoczesne urządzenie do mezoterapii mikroigłowej wykorzystywane między innymi do regeneracji skóry, usuwania zmarszczek oraz leczenia blizn i redukcji rozstępów. Specjalny kartridż z mikroigłami dzięki pełnej kontroli szybkości i głębokości wbijania się igieł skuteczniej oraz mniej boleśnie niweluje niedoskonałości skóry. Każdy kartridż jest jednorazowego użytku, sterylnie zapakowany, co gwarantuje bezpieczeństwo i higienę podczas wykonywania zabiegu.

Derma Pen wytwarza w skórze kanaliki tzw. mikrouszkodzenia, powodując tym samym zwiększenie wytwarzania kolagenu i elastyny, co sprawia, że skóra wolniej się starzeje. Jego podstawowym zadaniem jest usunięcie martwego naskórka i rozluźnienie połączeń między jego komórkami z jednoczesnym pobudzeniem do odnowy i regeneracji skóry. Prowadzi to do wzrostu przepływu krwi w skórze i pobudzenia fibroblastów do syntezy kolagenu i elastyny. Każdy kolejny zabieg stopniowo spłyca blizny oraz derma-pen_3niweluje zmarszczki.

Urządzenie pozwala na wykonanie nakłuć od 0,25 do 2,00 mm w głąb skóry dzięki czemu możliwa jest stymulacja głębszej warstwy skóry, gdzie znajduje się najwięcej fibroblastów.
Nakłuwanie: od 20 do 90 nakłuć na sekundę.

Derma Pen szczególnie polecamy dla:

 • spłycenia drobnych zmarszczek twarzy, szyi
 • poprawy jakości skóry zwiotczałej i  z utratą elastyczności
 • redukcji zmarszczek dekoltu oraz innych drobnych
 • redukcji blizny potrądzikowych, pooparzeniowych i pooperacyjnych

Zabieg ten jest chętnie wybierany przez naszych klientów, gdyż po pierwsze daje natychmiastowe napięcie skóry, a po drugie okres rekowalenscencji po zabiegu jet bardzo krótki. Zabieg nie wymaga znieczulenia.

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

Osocze bogatopłytkowe, zwane również wampirzym liftingiem lub w skrócie PRP, stosuje się w celu osiągnięcia naturalnego odmłodzenia skóry. Zabieg w ostatnim czasie jest bardzo popularny, gdyż osocze bogatopłytkowe zawiera czynniki, które stymulują powstawanie nowego kolagenu i naczyń krwionośnych, a także przyśpieszają powstawanie nowych komórek naskórka. Można je stosować zarówno do odmłodzenia skóry twarzy i szyi, jak również do stymulacji skóry głowy, wspomagając leczenie wypadania włosów.
Podczas zabiegu pobiera się krew pacjentki/ta poprzez dedykowany, sterylny zestaw. Tak pobrana krew jest wirowana w próbówkach w specjalnej wirówce, dzięki czemu możemy oddzielić składniki krwi i uzyskać osocze bogatopłytkowe. Tak przygotowany preparat osocza  wstrzykuje się następnie do skóry w wybrane miejsca z zastosowaniem techniki mezoterapii igłowej.
Wypełnienie zmarszczek osoczem bogatopłytkowym jest szczególnie polecane osobom, których skóra wymaga biostymulacji oraz odnowy. Jest również świetną alternatywą dla alergików, którzy mogą być uczuleni na preparaty z dziedziny medycyny estetycznej oraz kobiet i mężczyzn, którzy nie są zwolennikami botoksu, czy też kwasu hialuronowego.
Dzięki zabiegowi osoczem bogatopłytkowym:

 • wygładzą się zmarszczki
 • skóra będzie bardziej elastyczna (odmłodzenie)
 • poprawi się koloryt i gęstość skóry
 • wspomożemy leczenie łysienia

Efekty zabiegu utrzymują się od kilku miesięcy do roku i dłużej, przy czym częstotliwość powtarzania zabiegu jest uzależniona od wieku skóry. Dla osob poniżej 35 roku zabieg można stosować również jako profilaktykę, powtarzając go jedynie raz na rok, lub nawet raz na 2 lata, w zależności od kondycji skóry. Dla osób powyżej 40stego roku życia wystarczy jeden zabieg co ok. 10 miesięcy. Odpowiednio dla osób powyżej 50-tego roku życia mogą być potrzebne 2 zabiegi w ciągu roku. Częstotliwość powtarzania zabiegu jest indywidualna. Wiek skóry nie zawsze jest równy wiekowi z naszego dowodu osobistego, i wpływa na niego zarówno nasza genetyka, jaki i pielęgnacja oraz tryb życia. Przed zabiegem zaleca się prowadzenie tzw. zdrowego trybu życia (np. unikanie alkoholu, palenia), dzięki czemu osocze będzie lepszej jakości, co oznacza lepsze efekty zabiegu.
Zabieg jest wybierany przez naszych klientów ze względu na jego uniwersalność w kwestii odmładzania, możliwość stosowania praktycznie w każdym wieku, jak również bardzo dobry stosunek ceny zabiegu do jego efektów.

Wypełnianie zmarszczek za pomocą osocza z własnej krwi jest przeznaczone dla pacjentów, których skóra wymaga biostymulacji i odbudowy. To także zabieg stworzony dla alergików, którzy są uczuleni na składniki preparatów wypełniających zmarszczki, ponieważ preparat powstały z własnej krwi jest biologicznie obojętny i nie niesie za sobą ryzyka wystąpienia reakcji alergicznej.

http://www.poradnikzdrowie.pl/uroda/zabiegi-profesjonalne/wampirzy-lifting-czyli-terapia-osoczem-bogatoplytkowym_41607.html
Wypełnianie zmarszczek za pomocą osocza z własnej krwi jest przeznaczone dla pacjentów, których skóra wymaga biostymulacji i odbudowy. To także zabieg stworzony dla alergików, którzy są uczuleni na składniki preparatów wypełniających zmarszczki, ponieważ preparat powstały z własnej krwi jest biologicznie obojętny i nie niesie za sobą ryzyka wystąpienia reakcji alergicznej.

http://www.poradnikzdrowie.pl/uroda/zabiegi-profesjonalne/wampirzy-lifting-czyli-terapia-osoczem-bogatoplytkowym_41607.html

BOTOKS

Zabieg iniekcji botoksem trwa od kilkunastu minut do pół godziny. Cała procedura jest zbyt bezbolesna i umożliwia powrót do codziennej aktywności w niedługim czasie po wykonaniu zabiegu. Mogą pojawić się lekkie zaczerwienienie i delikatne ślady po nakłuciach.

Pierwsze efekty wygładzenia zmarszczek widoczne są już w pierwszych dniach, a ostateczny efekt działania botuliny obserwujemy po około tygodniu od wykonania zabiegu. Podobnie jest w przypadku zastosowania botoksu przy walki z nadpotliwością.
Zabieg wbrew obiegowym opiniom polecany jest zarówno cerom młodym, jak i dojrzałym. 

Czas utrzymania się efektów zastosowania botoksu może różnić się w zależności od predyspozycji konkretnego pacjenta. Najczęściej jest to okres od kilku miesięcy do roku czasu.

Zabiegi botoksem:

 • Redukcja zmarszczek górnej części twarzy – botoks doskonale sprawdza się zarówno przy usuwaniu zmarszczek poziomych (linie czołowe), jak i „kurzych łapek”, zmarszczek powstających pomiędzy brwiami

WYPEŁNIENIA KWASEM USIECIOWANYM

Wypełnienia stosuje się przede wszystkim:

 • na zmarszczki, czyli pojawiające się wraz z wiekiem deformacje skóry,
 • na poprawę wyglądu ust

Jako wypełnienie używany jest usieciowany kwas hialuronowy. Stosujemy jedynie wysokiej klasy sprawdzone preparaty z oficjalnej dystrybucji. Wszystkie preparaty są przechowywane w temperaturze zgodnie z zaleceniami, co gwarantuje bezpieczeństwo oraz skuteczność.
Zabieg trwa od 30-stu do 60-u minut w zależności od obszaru, na którym jest wykonywany, a koszt uzależniony jest od ilości zużytego preparatu.

Powstawanie zmarszczek jest skutkiem coraz mniejszej ilości kwasu hialuronowego, kolagenu i elastyny w skórze. Brak odpowiedniej ilości tych składników w skórze to nie tylko zmarszczki. W efekcie skóra staje się ona mało elastyczna, cienka, wysuszona i pomarszczona. Oprócz czynników wewnętrznych, na proces powstawania zmarszczek mają wpływ także:

 • szkodliwe promieniowanie słoneczne UVA i UVB,
 • stresujący tryb życia,
 • niewłaściwe odżywianie,
 • palenie tytoniu,
 • nieprawidłowa pielęgnacja skóry,
 • gwałtowny spadek wagi.

Poza walką ze zmarszczkami, wypełnienie może być stosowane także przy poprawie wyglądu ust. Wypełnienie ust nierzadko kojarzy nam się z nienaturalnie wielkimi ustami, które możemy zobaczyć u znanych osobistości ze świata showbiznesu. Dlatego też Panie boją się, że ich usta po zabiegu będą brzydkie i przerośnięte. Natomiast wypełnienie ust jest często wybierane przez nasze klientki jako zabieg przywracający ich dawny młodzieńczy wygląd. Każda kobieta marzy, aby jej usta były jędrne, symetryczne i nawilżone. Niestety, wraz z wiekiem nasze usta zmieniają swój wygląd i symetrię. Wpływ na to mają pojawiające się zmarszczki na twarzy, np. zmarszczki palacza, które mogą dotykać nie tylko osoby palące, ale również każdego z nas. Na dodatek przy starzejącej się skórze opadają kąciki ust, przy pojawieniu których cała twarz wygląda na zmęczoną i smutną. Wtedy wypełnienie ust poprawi wygląd całej twarzy, przez co będziemy wyglądać młodziej.
Kolejnym objawem starzenia się ust jest wysychanie śluzówki, przez co nasze usta są często cieńsze i mniej nawilżone.

Zarówno podczas zabiegu wypełnienia ust, jak zmarszczek na twaryz Pacjentka może odczuwać delikatne nakłucia, ale jest możliwość miejscowego znieczulenia, dzięki czemu zabieg staje się bezbolesny. Bezpośrednio po zabiegu mogą występować delikatne siniaki i podpuchnięcia, które znikają w kolejnych dniach. Pierwsze efekty zabiegu są widoczne zaraz po jego wykonaniu, a efekt końcowy uzyskujemy po 5-7 dniach. Wypełnienie utrzymuje się od kilku do nawet do 14 miesięcy i jest zależne od indywidualnych predyspozycji pacjentki. Zabieg polecamy zarówno paniom, jak i panom, ceniącym swój wygląd.

Sprzęt

Wszystkie zabiegi wykonujemy przy użyciu sterylnych, jednorazowych igieł i strzykawek oraz kartridży dla zabiegów Derma-Pen. Stosujemy sprawdzone preparaty o wysokiej jakości, które gwarantują bezpieczeństwo. Personel wykonujący zabiegi medycyny estetycznej jest przeszkolony i posiada doświadczenie w tego rodzaju zabiegach.

Przed zabiegiem

 • Należy zapoznać się z przeciwwskazaniami do zabiegu.
 • Nie spożywać alkoholu przed zabiegiem.
 • Nie zaleca się spożywania środków oraz produktów podnoszących ciśnienie we krwi np. kawy, napojów energetycznych.
 • Przed zabiegiem należy powiadomić o przyjmowanych preparatach farmakologicznych bądź lekach.

Przeciwwskazania

 • Ciąża oraz karmienie piersią
 • Choroby krwi (anemia, małopłytkowość)
 • Choroby nowotworowe
 • Aktywne infekcje wirusowe oraz bakteryjne
 • Przerwana ciągłość skóry, otwarte rany, poparzenia
 • Wirusowe zapalenie wątroby
 • Alergia na składniki preparatu
 • Epilepsja
 • Cukrzyca (względne)
 • Zaburzenia krzepliwości krwi i przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych, niesterydowych leków zapalnych (np. Aspiryny, Acard),
 • Skłonność do bliznowacenia
 • Choroby autoimmunologiczne (np. choroba Graves Basedowa i zapalenie tarczycy typu HASHIMOTO, stwardnienie rozsiane, nużliwość mięśni - (Miastenia), reumatoidalne zapalenie stawów, twardzinę, zespół Sjogerna, zespół przewlekłego zmęczenia, gościec mięśniowo-ścięgnisty, itp.
 • Inne przeciwwskazania specyficzne dla konkretnego zabiegu medycyny estetycznej

Cennik

 

Mezoterapia

 • Mezoterapia igłowa szyi – CENA: 300 zł
 • Mezoterapia igłowa (koktajl pod oczy) – CENA: 170 zł
 • Pakiet 3 zabiegów Mezoterapia igłowa pod oczy – CENA: 450 zł
 • Mezoterapia igłowa twarz (preparaty medyczne Mesoethetic) – CENA: 580 zł
 • Mezoterapia igłowa z kwasem: czoło – CENA: 280 zł
 • Mezoterapia igłowa z kwasem: bruzdy nosowo-wargowe – CENA: 180 zł
 • Mezoterapia igłowa z kwasem: bruzdy marionetki – CENA: 160 zł
 • Mezoterapia – kuracja antycellulitowa na uda lub brzuch lub boczki lub wałeczki podstanikowe – CENA: 240zł (za partię, 2 ampułki po 120zł)
 • Pakiet 3 zabiegów kuracja antycellulitowa – CENA: 660zł   600 zł
 • Kuracja przeciw wypadaniu włosów (czysta biotyna) – CENA: 240zł
 • Pakiet 3 zabiegów co 10-14 dni przeciw wypadaniu włosów (czysta biotyna) – CENA: 720zł  650 zł

Wypełnienia – kwas hialuronowy usieciowany

 • Wypełnienia: Usta (Mesoestetic) – 0,5ml – CENA: 430zł
 • Wypełnienia: Usta (Juvederm) – 0.55ml – CENA: 500zł
 • Wypełnienia: Usta – 1ml – CENA: 850zł
 • Wypełnienia: zmarszczki wokół oczu – CENA: 1ml=860zł, 0.5ml=430zł
 • Wypełnienia: bruzdy nosowo-wargowe – CENA: 1ml=860zł, 0.5ml=430zł
 • Wypełnienia: zmarszczki nad górną wargą – CENA: 1ml=860zł, 0.5ml=430zł
 • Wypełnienia: zmarszczki marionetki – CENA: 1ml=860zł, 0.5ml=430zł

Stymulatory tkankowe

 • Stymulator Ejal40  – CENA: 900zł
 • Pakiet 3 zabiegów Stymulatorem Ejal40 – CENA: 2400zł
 • Stymulator NucleoLIFT – CENA: 1000zł
 • Stymulator Re:Modeling PIM Method – CENA: 1000zł

Botox

 • Botox: Oczy – CENA: 600zł
 • Botox: Zmarszczki między brwiami (lwia zmarszczka) – CENA: 600zł
 • Botox: Zmarszczki poziome czoła – CENA: 600zł

Derma-Pen

 • Derma-Pen – Mezoterapia mikroigłowa na twarz + ampułka – CENA: 270zł
 • Derma-Pen – Mezoterapia mikroigłowa na twarz + Mesoeclat lub RetiBooster lub French Touch – CENA: 300zł
 • Derma-Pen – Mezoterapia mikroigłowa na twarz + peeling na bazie kwasów + ampułka – CENA: 300zł
 • Derma-Pen – Mezoterapia mikroigłowa pakiet twarz+szyja +ampułka – CENA: 300zł
 • Derma-Pen – Mezoterapia mikroigłowa pakiet twarz+szyja+dekolt+ampułka – CENA: 400zł

Osocze Bogatopłytkowe

 • Zabieg osoczem bogatopłytkowym na twarz – CENA: 500zł
 • Zabieg osoczem bogatopłytkowym na szyję – CENA: 400zł
 • Zabieg osoczem bogatopłytkowym na skórę głowy (przeciw łysieniu) – CENA: 400zł

Zobacz także

 • Odmładzanie laserowe

  Lifting, Zmarszczki, Ujędrnienie

 • Laser frakcyjny

  Blizny, Rozstępy, Lifting, Odmładzanie

 • Makijaż permanentny

  Long-Time-Liner, Metoda piórkowa

Napisz do nas

Piccola Stella to nowoczesne studio kosmetyki laserowej oraz medycyny estetycznej.
Zapraszamy na trwałą depilację laserową medycznym sprzętem LightSheer DUET i LightSheer DESIRE oraz na pozostałe zabiegi laserowe, zabiegi na twarz i ciało, makijaż permanentny.

© 2022 Piccola Stella, Rzeszów, ul. Lisa Kuli 7, tel 17 740 40 41

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat