Zadzwoń do nas: 17 740 40 41 lub 536 407 407

Informacja o zabiegu

Medycyna estetyczna dzięki wysokiej skuteczności jest dzisiaj bardzo popularnym sposobem na zachowanie świeżości oraz piękna skóry na dłużej. Idąc na przeciw oczekiwaniom oferujemy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej na wysokim poziomie, w skład których wchodzą zarówno wypełnienia, jak i kuracje antycellulitowe, przeciw wypadaniu włosów, na bruzdy i inne. Stosujemy jedynie sprawdzone, markowe produkty, które zapewniają bezpieczeństwo oraz oczekiwany efekt.
Serdecznie zapraszamy na:

 • MEZOTERAPIĘ IGŁOWĄ
 • DERMA-PEN
 • OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE
 • BOTOKS
 • WYPEŁNIENIA KWASEM USIECIOWANYM (Usta, Zmarszczki)

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Mezoterapia igłowa jest jedną z najbardziej znanych i bezpiecznych metod odmładzania skóry (twarz, szyja, dekolt), redukcji cellulitu, rozstępów skórnych oraz zapobiegania łysieniu. Zabieg polega na wstrzykiwaniu substancji aktywnych (witaminy, mikroelementy, wyciągi roślinne lub kwas hialuronowy) w głąb skóry, tam gdzie skóra tego najbardziej potrzebuje. Preparaty stosowane w mezoterapii igłowej powodują znaczną poprawę mikrokrążenia w skórze, redukują liczbę komórek tłuszczowych, pozwalają na utrzymanie właściwego napięcia skóry, zwiększają jej elastyczności, gładkości i przywracają młody wygląd. W naszym gabinecie wykonujemy mezoterapię ręcznie, dzięki czemu jesteśmy w stanie określić głębokość wkłuć, a także ilość podawanego preparatu.

Zabieg mezoterapii trwa od 30-stu do 60-u minut, w zależności od stosowanej kuracji i wielkości obszaru zabiegowego. Po zabiegu mogą pojawić się niewielkie zaczerwienienia skóry, które mogą utrzymywać się przez kilkanaście minut do kilku dni. W celu zwiększenia efektów zabieg powinien być wykonywany cyklicznie, a jego częstość zależy od okolicy ciała poddanej leczeniu i rodzaju stasowanych preparatów. Bezpośrednio po mezoterapii nie powinno się stosować masaży, kremów (z wyjątkiem zawierających witaminę K), nie pić alkoholu, nie korzystać z sauny i solarium.

Szczególnie polecamy:

 • Medycyna estetyczna (mezoterapia, botox)Kuracja antycellulitowa – polega na nakłuwaniu skóry igłą (co kilka centymetrów) i wstrzykiwaniu w tkankę podskórną koktajlu antycellulitowego (zawiera substancje, które poprawiają krążenie, wspomagają uwalnianie tłuszczu z komórek i usuwają cellulit). Dzięki temu składniki aktywne dostają się dokładanie tam, gdzie powinny działać. Nakłuwanie jest odczuwalne przez pacjentkę. Ciało może być potem lekko obolałe i mogą pojawić się niewielkie siniaki, które znikają w ciągu kilku następnych dni.
  Efekt wygładzenia skóry jest często widoczny od razu po zabiegu, ale dzięki temu, że wstrzyknięty pod skórę koktajl działa jeszcze przez wiele tygodni, walka z cellulitem jest bardziej skuteczna. Kuracja antycellulitowa daje najlepsze efekty jeśli zdecydujemy się na całą serię 4 zabiegów w odstępie 7-10 dni. Dla potrzymania rezultatów, zaleca się później jeden zabieg raz na pół roku. Najczęściej wybierane partie to tzw. boczki, brzuch oraz wałeczki podstawkowe.
 • Kuracja kwasem hialuronowym – kwas hialuronowy jest powszechnie nazywany „eliksirem młodości”. Występuje naturalnie w naszym organizmie, lecz z wiekiem jego ilość się zmniejsza. Możemy temu zaradzić poprzez stosowanie kuracji z kwasem hialuronowym, które poprawiają nawilżenie, napięcie i elastyczność skóry. Dodatkowo świetnie odżywiają oraz wygładzają zmarszczki. Dzięki temu nasza skóra staje się promienna i odmłodzona. Kurację taką można stosować na całej twarzy lub też jej częściach.
 • Wypadanie włosów - mezoterapia igłowaKuracja przeciw wypadaniu włosów – polecana zarówno kobietom, jak i mężczyznom z problemem wypadania włosów i łysieniem, a także jako profilaktyka tych dolegliwości. 
  Wskazaniem do zastosowania mezoterapii jest wypadanie włosów na skutek ubogiej diety, słabego krążenia, zmian hormonalnych, ciąży, laktacji oraz stresu. Często wypadanie włosów związane jest z innymi dolegliwościami, np. przewlekłe zatoki. Jeśli obserwujesz u siebie znaczne osłabienie włosów to nie czekaj aż będzie za późno i zacznij działać.
  Zabieg polega na powierzchownym ostrzykiwaniu skóry głowy przy użyciu substancji pobudzających wzrost i zapobiegających wypadaniu włosów. Zabieg nie jest bolesny, aczkolwiek niektórzy mogą odczuwać delikatne nakłucia. Po zabiegu skóra może być zaczerwieniona, a u niektórych mogą się pojawić drobne zasinienia, które zazwyczaj ustępują w ciągu kilkunastu godzin. Dzięki zastosowanej kuracji nasze włosy będą lepiej dotlenione i odżywione, staną się mocniejsze, a ich wypadanie zostanie zahamowane. Pobudzone w ten sposób cebulki włosów będą mieć również większą szansę na ponowny odrost. W celu uzyskania pożądanych efektów kurację tą powinno wykonywać się w serii 3-5 zabiegów w odstępach ok. 10 dni.

DERMA-PEN

Derma Pen to nowoczesne urządzenie do mezoterapii mikroigłowej wykorzystywane między innymi do regeneracji skóry, usuwania zmarszczek oraz leczenia blizn i redukcji rozstępów. Specjalny kartridż z mikroigłami dzięki pełnej kontroli szybkości i głębokości wbijania się igieł skuteczniej oraz mniej boleśnie niweluje niedoskonałości skóry. Każdy kartridż jest jednorazowego użytku, sterylnie zapakowany, co gwarantuje bezpieczeństwo i higienę podczas wykonywania zabiegu.

Derma Pen wytwarza w skórze kanaliki tzw. mikrouszkodzenia, powodując tym samym zwiększenie wytwarzania kolagenu i elastyny, co sprawia, że skóra wolniej się starzeje. Jego podstawowym zadaniem jest usunięcie martwego naskórka i rozluźnienie połączeń między jego komórkami z jednoczesnym pobudzeniem do odnowy i regeneracji skóry. Prowadzi to do wzrostu przepływu krwi w skórze i pobudzenia fibroblastów do syntezy kolagenu i elastyny. Każdy kolejny zabieg stopniowo spłyca blizny oraz derma-pen_3niweluje zmarszczki.

Urządzenie pozwala na wykonanie nakłuć od 0,25 do 2,00 mm w głąb skóry dzięki czemu możliwa jest stymulacja głębszej warstwy skóry, gdzie znajduje się najwięcej fibroblastów.
Nakłuwanie: od 20 do 90 nakłuć na sekundę.

Derma Pen szczególnie polecamy dla:

 • spłycenia drobnych zmarszczek twarzy, szyi
 • poprawy jakości skóry zwiotczałej i  z utratą elastyczności
 • redukcji zmarszczek dekoltu oraz innych drobnych
 • redukcji blizny potrądzikowych, pooparzeniowych i pooperacyjnych

Zabieg ten jest chętnie wybierany przez naszych klientów, gdyż po pierwsze daje natychmiastowe napięcie skóry, a po drugie okres rekowalenscencji po zabiegu jet bardzo krótki. Zabieg nie wymaga znieczulenia.

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

Osocze bogatopłytkowe, zwane również wampirzym liftingiem lub w skrócie PRP, stosuje się w celu osiągnięcia naturalnego odmłodzenia skóry. Zabieg w ostatnim czasie jest bardzo popularny, gdyż osocze bogatopłytkowe zawiera czynniki, które stymulują powstawanie nowego kolagenu i naczyń krwionośnych, a także przyśpieszają powstawanie nowych komórek naskórka. Można je stosować zarówno do odmłodzenia skóry twarzy i szyi, jak również do stymulacji skóry głowy, wspomagając leczenie wypadania włosów.
Podczas zabiegu pobiera się krew pacjentki/ta poprzez dedykowany, sterylny zestaw. Tak pobrana krew jest wirowana w próbówkach w specjalnej wirówce, dzięki czemu możemy oddzielić składniki krwi i uzyskać osocze bogatopłytkowe. Tak przygotowany preparat osocza  wstrzykuje się następnie do skóry w wybrane miejsca z zastosowaniem techniki mezoterapii igłowej.
Wypełnienie zmarszczek osoczem bogatopłytkowym jest szczególnie polecane osobom, których skóra wymaga biostymulacji oraz odnowy. Jest również świetną alternatywą dla alergików, którzy mogą być uczuleni na preparaty z dziedziny medycyny estetycznej oraz kobiet i mężczyzn, którzy nie są zwolennikami botoksu, czy też kwasu hialuronowego.
Dzięki zabiegowi osoczem bogatopłytkowym:

 • wygładzą się zmarszczki
 • skóra będzie bardziej elastyczna (odmłodzenie)
 • poprawi się koloryt i gęstość skóry
 • wspomożemy leczenie łysienia

Efekty zabiegu utrzymują się od kilku miesięcy do roku i dłużej, przy czym częstotliwość powtarzania zabiegu jest uzależniona od wieku skóry. Dla osob poniżej 35 roku zabieg można stosować również jako profilaktykę, powtarzając go jedynie raz na rok, lub nawet raz na 2 lata, w zależności od kondycji skóry. Dla osób powyżej 40stego roku życia wystarczy jeden zabieg co ok. 10 miesięcy. Odpowiednio dla osób powyżej 50-tego roku życia mogą być potrzebne 2 zabiegi w ciągu roku. Częstotliwość powtarzania zabiegu jest indywidualna. Wiek skóry nie zawsze jest równy wiekowi z naszego dowodu osobistego, i wpływa na niego zarówno nasza genetyka, jaki i pielęgnacja oraz tryb życia. Przed zabiegem zaleca się prowadzenie tzw. zdrowego trybu życia (np. unikanie alkoholu, palenia), dzięki czemu osocze będzie lepszej jakości, co oznacza lepsze efekty zabiegu.
Zabieg jest wybierany przez naszych klientów ze względu na jego uniwersalność w kwestii odmładzania, możliwość stosowania praktycznie w każdym wieku, jak również bardzo dobry stosunek ceny zabiegu do jego efektów.

Wypełnianie zmarszczek za pomocą osocza z własnej krwi jest przeznaczone dla pacjentów, których skóra wymaga biostymulacji i odbudowy. To także zabieg stworzony dla alergików, którzy są uczuleni na składniki preparatów wypełniających zmarszczki, ponieważ preparat powstały z własnej krwi jest biologicznie obojętny i nie niesie za sobą ryzyka wystąpienia reakcji alergicznej.

http://www.poradnikzdrowie.pl/uroda/zabiegi-profesjonalne/wampirzy-lifting-czyli-terapia-osoczem-bogatoplytkowym_41607.html
Wypełnianie zmarszczek za pomocą osocza z własnej krwi jest przeznaczone dla pacjentów, których skóra wymaga biostymulacji i odbudowy. To także zabieg stworzony dla alergików, którzy są uczuleni na składniki preparatów wypełniających zmarszczki, ponieważ preparat powstały z własnej krwi jest biologicznie obojętny i nie niesie za sobą ryzyka wystąpienia reakcji alergicznej.

http://www.poradnikzdrowie.pl/uroda/zabiegi-profesjonalne/wampirzy-lifting-czyli-terapia-osoczem-bogatoplytkowym_41607.html

BOTOKS

Zabieg iniekcji botoksem trwa od kilkunastu minut do pół godziny. Cała procedura jest zbyt bezbolesna i umożliwia powrót do codziennej aktywności w niedługim czasie po wykonaniu zabiegu. Mogą pojawić się lekkie zaczerwienienie i delikatne ślady po nakłuciach.

Pierwsze efekty wygładzenia zmarszczek widoczne są już w pierwszych dniach, a ostateczny efekt działania botuliny obserwujemy po około tygodniu od wykonania zabiegu. Podobnie jest w przypadku zastosowania botoksu przy walki z nadpotliwością.
Zabieg wbrew obiegowym opiniom polecany jest zarówno cerom młodym, jak i dojrzałym. 

Czas utrzymania się efektów zastosowania botoksu może różnić się w zależności od predyspozycji konkretnego pacjenta. Najczęściej jest to okres od kilku miesięcy do roku czasu.

Zabiegi botoksem:

 • Redukcja zmarszczek górnej części twarzy – botoks doskonale sprawdza się zarówno przy usuwaniu zmarszczek poziomych (linie czołowe), jak i „kurzych łapek”, zmarszczek powstających pomiędzy brwiami

WYPEŁNIENIA KWASEM USIECIOWANYM

Wypełnienia stosuje się przede wszystkim:

 • na zmarszczki, czyli pojawiające się wraz z wiekiem deformacje skóry,
 • na poprawę wyglądu ust

Jako wypełnienie używany jest usieciowany kwas hialuronowy. Stosujemy jedynie wysokiej klasy sprawdzone preparaty z oficjalnej dystrybucji. Wszystkie preparaty są przechowywane w temperaturze zgodnie z zaleceniami, co gwarantuje bezpieczeństwo oraz skuteczność.
Zabieg trwa od 30-stu do 60-u minut w zależności od obszaru, na którym jest wykonywany, a koszt uzależniony jest od ilości zużytego preparatu.

Powstawanie zmarszczek jest skutkiem coraz mniejszej ilości kwasu hialuronowego, kolagenu i elastyny w skórze. Brak odpowiedniej ilości tych składników w skórze to nie tylko zmarszczki. W efekcie skóra staje się ona mało elastyczna, cienka, wysuszona i pomarszczona. Oprócz czynników wewnętrznych, na proces powstawania zmarszczek mają wpływ także:

 • szkodliwe promieniowanie słoneczne UVA i UVB,
 • stresujący tryb życia,
 • niewłaściwe odżywianie,
 • palenie tytoniu,
 • nieprawidłowa pielęgnacja skóry,
 • gwałtowny spadek wagi.

Poza walką ze zmarszczkami, wypełnienie może być stosowane także przy poprawie wyglądu ust. Wypełnienie ust nierzadko kojarzy nam się z nienaturalnie wielkimi ustami, które możemy zobaczyć u znanych osobistości ze świata showbiznesu. Dlatego też Panie boją się, że ich usta po zabiegu będą brzydkie i przerośnięte. Natomiast wypełnienie ust jest często wybierane przez nasze klientki jako zabieg przywracający ich dawny młodzieńczy wygląd. Każda kobieta marzy, aby jej usta były jędrne, symetryczne i nawilżone. Niestety, wraz z wiekiem nasze usta zmieniają swój wygląd i symetrię. Wpływ na to mają pojawiające się zmarszczki na twarzy, np. zmarszczki palacza, które mogą dotykać nie tylko osoby palące, ale również każdego z nas. Na dodatek przy starzejącej się skórze opadają kąciki ust, przy pojawieniu których cała twarz wygląda na zmęczoną i smutną. Wtedy wypełnienie ust poprawi wygląd całej twarzy, przez co będziemy wyglądać młodziej.
Kolejnym objawem starzenia się ust jest wysychanie śluzówki, przez co nasze usta są często cieńsze i mniej nawilżone.

Zarówno podczas zabiegu wypełnienia ust, jak zmarszczek na twaryz Pacjentka może odczuwać delikatne nakłucia, ale jest możliwość miejscowego znieczulenia, dzięki czemu zabieg staje się bezbolesny. Bezpośrednio po zabiegu mogą występować delikatne siniaki i podpuchnięcia, które znikają w kolejnych dniach. Pierwsze efekty zabiegu są widoczne zaraz po jego wykonaniu, a efekt końcowy uzyskujemy po 5-7 dniach. Wypełnienie utrzymuje się od kilku do nawet do 14 miesięcy i jest zależne od indywidualnych predyspozycji pacjentki. Zabieg polecamy zarówno paniom, jak i panom, ceniącym swój wygląd.

Sprzęt

Wszystkie zabiegi wykonujemy przy użyciu sterylnych, jednorazowych igieł i strzykawek oraz kartridży dla zabiegów Derma-Pen. Stosujemy sprawdzone preparaty o wysokiej jakości, które gwarantują bezpieczeństwo. Personel wykonujący zabiegi medycyny estetycznej jest przeszkolony i posiada doświadczenie w tego rodzaju zabiegach.

Przed zabiegiem

 • Należy zapoznać się z przeciwwskazaniami do zabiegu.
 • Nie spożywać alkoholu przed zabiegiem.
 • Nie zaleca się spożywania środków oraz produktów podnoszących ciśnienie we krwi np. kawy, napojów energetycznych.
 • Przed zabiegiem należy powiadomić o przyjmowanych preparatach farmakologicznych bądź lekach.

Przeciwwskazania

 • Ciąża oraz karmienie piersią
 • Choroby krwi (anemia, małopłytkowość)
 • Choroby nowotworowe
 • Aktywne infekcje wirusowe oraz bakteryjne
 • Przerwana ciągłość skóry, otwarte rany, poparzenia
 • Wirusowe zapalenie wątroby
 • Alergia na składniki preparatu
 • Epilepsja
 • Cukrzyca (względne)
 • Zaburzenia krzepliwości krwi i przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych, niesterydowych leków zapalnych (np. Aspiryny, Acard),
 • Skłonność do bliznowacenia
 • Choroby autoimmunologiczne (np. choroba Graves Basedowa i zapalenie tarczycy typu HASHIMOTO, stwardnienie rozsiane, nużliwość mięśni - (Miastenia), reumatoidalne zapalenie stawów, twardzinę, zespół Sjogerna, zespół przewlekłego zmęczenia, gościec mięśniowo-ścięgnisty, itp.
 • Inne przeciwwskazania specyficzne dla konkretnego zabiegu medycyny estetycznej

Cennik

Kwas hialuronowy nieusieciowany

 • Mezoterapia igłowa z kwasem (1ml): cała twarz – CENA: 400zł
 • Mezoterapia igłowa z kwasem: oczy – CENA: 150zł
 • Mezoterapia igłowa z kwasem: czoło – CENA: 150zł
 • Mezoterapia igłowa z kwasem: usta (nawilżenie) – CENA: 250zł
 • Mezoterapia igłowa z kwasem: bruzdy nosowo-wargowe – CENA: 150zł
 • Mezoterapia igłowa z kwasem: bruzdy marionetki – CENA: 150zł

Koktajle

 • Mezoterapia igłowa (koktajl liftingująco-nawilżający), twarz – CENA: 200zł
 • Pakiet 5 zabiegów co 10-14 dni na twarz – CENA: 1000zł   800zł
 • Mezoterapia igłowa (koktajl pod oczy) – CENA: 120zł
 • Pakiet 5 zabiegów co 10-14 dni pod oczy – CENA: 600zł   450zł
 • Mezoterapia – kuracja antycellulitowa na uda – CENA: 200zł
 • Pakiet 5 zabiegów co 10-14 dni na uda – CENA: 1000zł   800zł
 • Mezoterapia – kuracja antycellulitowa na brzuch – CENA: 200zł
 • Pakiet 5 zabiegów co 10-14 dni na brzuch – CENA: 1000zł   800zł
 • Mezoterapia – kuracja antycellulitowa na „boczki”– CENA: 100zł
 • Pakiet 5 zabiegów co 10-14 dni na boczki – CENA: 500zł  350zł
 • Mezoterapia – kuracja antycellulitowa: wałeczki podstanikowe – CENA: 100zł
 • Pakiet 5 zabiegów co 10-14 dni na wałeczki podstanikowe – CENA: 500zł  350zł
 • Super Pakiet: brzuch+uda+boczki – CENA: 500zł  350zł
 • Kuracja przeciw wypadaniu włosów (koktajl trychologiczny) – CENA: 200zł
 • Pakiet 5 zabiegów co 10-14 dni przeciw wypadaniu włosów – CENA: 1000zł  800zł
 • Kuracja przeciw wypadaniu włosów (czysta biotyna) – CENA: 220zł
 • Pakiet 5 zabiegów co 10-14 dni przeciw wypadaniu włosów (czysta biotyna) – CENA: 1100zł  900zł

Wypełnienia – kwas hialuronowy usieciowany

 • Wypełnienia: Usta – CENA: 500zł
 • Wypełnienia: zmarszczki wokół oczu – CENA: 1.2ml=800zł, 0.5ml=400zł
 • Wypełnienia: bruzdy nosowo-wargowe – CENA: 1.2ml=800zł, 0.5ml=400zł
 • Wypełnienia: zmarszczki nad górną wargą – CENA: 1.2ml=800zł, 0.5ml=400zł
 • Wypełnienia: zmarszczki marionetki – CENA: 1.2ml=800zł, 0.5ml=400zł

Botox

 • Botox: Oczy – CENA: 600zł
 • Botox: Zmarszczki między brwiami – CENA: 600zł
 • Botox: Zmarszczki poziome czoła – CENA: 600zł

Derma-Pen

 • Derma-Pen – Mezoterapia mikroigłowa na twarz + ampułka – CENA: 300 180zł
 • Derma-Pen – Mezoterapia mikroigłowa na szyję + ampułka – CENA: 300 180zł
 • Derma-Pen – Mezoterapia mikroigłowa pakiet twarz+szyja +ampułka – CENA: 500 300zł
 • Derma-Pen – Mezoterapia mikroigłowa pakiet twarz+szyja+dekolt+ampułka – CENA: 700 400zł

Osocze Bogatopłytkowe

 • Zabieg osoczem bogatopłytkowym na twarz – CENA: 500zł
 • Zabieg osoczem bogatopłytkowym na szyję – CENA: 400zł
 • Zabieg osoczem bogatopłytkowym na skórę głowy (przeciw łysieniu) – CENA: 500zł

Zobacz także

 • Odmładzanie laserowe

  Lifting, Zmarszczki, Ujędrnienie

 • Laser frakcyjny

  Blizny, Rozstępy, Lifting, Odmładzanie

 • Makijaż permanentny

  Long-Time-Liner, Metoda piórkowa

Napisz do nas

Piccola Stella to nowoczesne studio kosmetyki laserowej oraz medycyny estetycznej.
Zapraszamy na trwałą depilację laserową medycznym sprzętem LightSheer DUET i LightSheer DESIRE oraz na pozostałe zabiegi laserowe, zabiegi na twarz i ciało, makijaż permanentny.

© 2019 Piccola Stella, Rzeszów, ul. Lisa Kuli 7, tel 17 740 40 41

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat