Zadzwoń do nas: 17 740 40 41 lub 536 407 407

Informacja o zabiegu

Konsultacje ze specjalistą to najlepsza droga, aby właściwie rozpoznać problem skórny oraz uzyskać jego rozwiązanie lub osiągnąć najlepsze rezultaty w pielęgnacji swojej skóry i ciała. Wykonujemy je zarówno u Pań, jak i u Panów, u osób młodych i starszych.
Fachowe doradztwo prowadzimy w formie:

 • Bezpłatnych konsultacji kosmetycznych
 • Komputerowej analizy skóry trzeciej generacji Lumiscan

BEZPŁATNE KONSULTACJE

Konsultacje kosmetyczne (bez komputerowej analizy Lumiscan) są w naszym Studio są zupełnie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. że nie ma obowiązku wykupowania po nich zabiegów, czy też kosmetyków. Konsultacje w zależności od tematyki są prowadzone przez specjalistów kosmetologów, kosmetyczki lub linergistki. Nie prowadzimy konsultacji medycznych.

W naszym Studiu jest w ofercie ponad 120 zabiegów, które wykonujemy nieprzerwanie od 2011 roku, dlatego jesteśmy w stanie pomóc w wielu różnych problemach skórnych, np. trądziku, przebarwieniach, popękanych naczynkach, cellulicie i w wielu innych.  Posiadamy na miejscu szeroką gamę renomowanych urządzeń, począwszy od podstawowych aparatów do zabiegów na twarz, poprzez lasery, urządzenia do zabiegów na ciało, czy też makijażu permanentnego.

KIEDY POLECANE SĄ KONSULTACJE:

 • Gdy mamy problem ze skórą/ciałem i nie wiemy jakie rozwiązanie jest najlepsze (np. zmarszczki, trądzik, cellulit, wiotka skóra na brzuchu, brodawki)
 • Gdy nasza skóra potrzebuje kompleksowej terapii (np. cery tłuste, odwodnione, zaczerwienione, szare wymagają pobudzenia, poprawy mikrokrążenia, regeneracji i stabilizacji, które można osiągnąć łącząc różne zabiegi, technologie)
 • Gdy potrzebna jest porada (jaki zabieg wybrać, jakie stosować kosmetyki, jak poprawić wygląd)

Jeszcze parę lat temu wybór zabiegów w salonie kosmetycznym nie był tak skomplikowany, gdyż w ofercie znajdowało się jedynie kilka podstawowych zabiegów, takich jak mikrodermabrazja, czy też peeling kawitacyjny. Obecnie w służbie piękna mamy dostępnych wiele technologii, zaczynając od fal radiowych, ultradźwięków, poprzez wiele typów laserów, urządzenia pigmentujące, podgrzewające tkankę, działające na podciśnienie, wykorzystujące prąd. Jeśli dodamy do tego fakt, że dla uzyskania najlepszych efektów często łączy się te różne technologie to okaże się, że potrzebna jest naprawdę specjalistyczna wiedza. Dlatego konsultacje z zakresu kosmetyki i kosmetologii mogą pomóc w doborze zabiegów i znacznie przyspieszyć pozbycie się problemu skórnego.

Konsultacje trwają ok. 10-15 minut i odbywają się w pokojach zabiegowych. Chcesz skorzystać z bezpłatnych konsultacji z naszym specjalistą? Umów dogodny termin telefonicznie, mailowo, czy też poprzez facebooka.

Czekamy na Ciebie od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-19:00 oraz w soboty od 9:00 do 13:00.

KOMPUTEROWA ANALIZA SKÓRY LUMISCAN 3.0

Jako pierwsi na Podkarpaciu wprowadziliśmy komputerową analizę skóry trzeciej generacji Lumiscan 3.0. Jest to najnowocześniejsze badanie 3D, któro pozwala bardzo precycyjnie ocenić stan i kondycję skóry. Analiza opiera się na bardzo dokładnym, wielowarstwowym skanowaniu skóry twarzy w trójwymiarze, dzieki któremu możemy zbadać wiek biologiczny skóry oraz uzyskać informacje między innymi o:

 • wielkości przebarwień, plam posłonecznych i starczych
 • głębokości zmarszczek
 • wielkości i stanie porów
 • ułożeniu naczyń krwionośnych (naczynek)
 • rodzaju cery (np. trądzikowa, naczyniowa)

Dodatkowo, dzięki specjalnej głowicy sprawdzimy poziom nawilżenia skóry. Uzyskane w ten sposób dane są analizowane komputerowo, dzięki czemu uzyskujemy wyniki, które służą do precyzyjnego doboru terapii oraz pielęgnacji skóry.
Lumiscan 3.0 to urządzenie tzw. trzeciej generacji, gdzie dokładność oraz wielowarstwowość badania (multispektralność) jest nieporównywalnie większa w stosunku do prostych urządzeń poprzednich generacji. W większości gabinetów dostępne są zazwyczaj nieskomplikowane aparaty do pomiaru pojedynczych cech skóry. Lumiscan 3.0 oferuje "zaglądnięcie" w naszą skórę, czyli analizę, którą nie jesteśmy w stanie wykonać gołym okiem, czy też przy użyciu prostych urządzeń.

Dzięki komputerowej analizie skóry będziesz wiedzieć jaka pomoc jest potrzebna Twojej skórze, gdzie będą pojawiać się zmarszczki oraz co zrobić, żeby zachować wygląd na dłużej. Z taka wiedzą można bardzo racjonalnie wybierać jedynie niezbędne zabiegi oraz pielęgnację domową. Lumiscan 3.0 to także świetne narzędzie, aby porównywać stan skóry przed i po zabiegach, jak również pielęgnacji domowej.

Pełna komputerowa analiza skóry, wraz z zaleceniami trwa ok. 30 minut. Analiza jest płatna, ale w zamian dostajesz bon o takiej samej wartości, który możesz wykorzystać na dowolny zabieg na twarz w naszym Studiu. Jeśli chcesz skorzystać z najnowszej komputerowej analizy skóry umów się z naszą specjalistką na dogodny termin: telefonicznie, mailowo, czy też poprzez facebooka.

Czekamy na Ciebie od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-19:00 oraz w soboty od 9:00 do 13:00.

Przed zabiegiem

Przed zabiegiem nie są wymagane badania.

Komputerową analizę skóry wykonuje się bez makijażu.

Należy umówić wizytę

Cennik

 • Konsultacja –  BEZPŁATNIE
 • Dobór kosmetyków i porady –  BEZPŁATNIE
 • Komputerowa analiza skóry LUMISCAN –  250 zł (otrzymujesz bon o wartości 250zł na dowolny zabieg na twarz)

Zobacz także

 • Laser frakcyjny

  Blizny, Rozstępy, Lifting, Odmładzanie

 • Kosmetyka twarzy

  Peelingi, Oczyszczanie,
  Fototerapia

 • Makijaż permanentny

  Long-Time-Liner, Metoda piórkowa

Napisz do nas

Piccola Stella to nowoczesne studio urody i gabinet kosmetyki laserowej.
Zapraszamy na sprawdzoną depilację laserową, pozostałe zabiegi laserowe, zabiegi na twarz i ciało, makijaż permanentny.

© 2023 Piccola Stella, Rzeszów, ul. Lisa Kuli 7, tel 17 740 40 41

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat