Zadzwoń do nas: 17 740 40 41 lub 536 407 407

Informacja o zabiegu

Redukcja tkanki tłuszczowej - Accent primeAccent Prime™ to najbardziej zaawansowane urządzenie high-tech wykorzystujące fale radiowe RF oraz ultradźwięki do wykonywania zabiegów na ciało oraz twarz. Urządzenie dysponuje ogromną mocą 300W, najwyższą dostępną na rynku częstotliwością fali radiowej (RF 40,68), oraz opatentowaną technologię ultradźwięków o działaniu poprzecznym (tzw. zimnym). Zabieg można stosować zarówno na ciało: brzuch, uda, pupa oraz jako liftingująco-ujędrniający twarz, podbródek i szyję. Sprawdzi się również jako zabieg bankietowy, poprawiający wygląd twarzy i ciała przed ważnymi dla Ciebie wydarzeniami. Dzięki zabiegom Accent Prime możesz:

 • Zmniejszyć tkankę tłuszczową (brzuch, ramiona, ubrzuch, pupa, da, pośladki)
 • Zlikwidować drugi podbródek
 • Ujędrnić i wymodelować skórę twarzy i ciała
 • Zmniejszyć cellulit

Opatentowana technologia zimnych ultradźwięków działa selektywnie na komórki tłuszczowe, nie naruszając otaczających ją tkanek. Wibracje zimnych ultradźwięków niszczą membranę komórek tłuszczowych, powodując ich stopniowy rozpad i uwolnienie zalegającego w nich tłuszczu. Zniszczone komórki tłuszczowe są później wydalane z organizmu poprzez system limfatyczny. Accent Prime stosuje również technologię ciepłych ultradźwięków, które generują skompresowaną falę ultradźwiękową powodującą wysoki poziom kawitacji – niszczenie lokalnych depozytów tłuszczu temperaturą. Używając tej samej głowicy można pracować albo ciepłymi albo zimnymi ultradźwiękami. Możliwe jest też łączenie obu technologii dla uzyskania jeszcze lepszego efektu.

Accent Prime poprzez zastosowanie technologii fal radiowych poprawia jędrność i strukturę skóry. Fale elektromagnetyczne wysokiej częstotliwości (40,68 Mhz) wpływają dwuetapowo na kolagen znajdujący się w skórze. Pierwszy efekt jest krótkotrwały i natychmiastowy – wpływ na kolagen typu I sprawia, że włókna kolagenowe ulegają skróceniu i zauważamy naciągnięcie się skóry zaraz po zabiegu.

Drugi etap daje długotrwałe efekty – fibroblasty są stymulowane do syntezy nowego kolagenu. Tak rozpoczyna się złożony proces tzw. remodelingu skóry właściwej, który trwa nawet kilka lat. W tym czasie będzie następować stymulujacja produkcji i remodeling kolagenu, a nasza skóra na dłużej zachowa swoją jędrność oraz elastyczność.

Nasze Accent prime wyposażony jest w kilka głowic, co daje możliwość wykonywania kombinacji zabiegów modelujących ciało, wyszczuplających, redukujących cellulit, poprawiających napięcie skóry twarzy i ciała. Nasz personal doradzi i dobierze odpowiednią terapię do konkretnego problemu skóry.

Przy zabiegach na twarz:

 • Zliftingujesz twarz
 • Poprawisz owal twarzy
 • Zlikwidujesz drugi podbródek

Przy zabiegach na ciało:

 • Wymodelujesz ramiona
 • Zredukujesz tkankę tłuszczową na brzuchu i jego okolicach
 • Wysmuklisz talię, pupę oraz uda
 • Zmniejszysz wiotkość skóry (np. po porodzie lub odchudzaniu)

Jak przebiega zabieg? 

W zależności od konkretnego problemu skóry dobierana jest odpowiednia głowica zabiegowa – inna będzie do twarzy lub ciała, inna na modelowanie sylwetki czy też redukcję tkanki tłuszczowej. Podczas jednej sesji ączy się również głowice w celu uzyskania lepszych efektów. W trakcie zabiegu głowica przesuwana jest po obszarze zabiegowym – podobnie jak przy masażu. Przy wykorzystaniu fal radiowych odczuwalne jest przyjemne ciepło. Sam zabieg trwa ok. 20 minut i jest bezbolesny. Stopniowe rozgrzewanie oraz wbudowany system chłodzenia chronią przed bólem w trakcie zabiegu i zapewniają jego komfort. Nie ma również po nim efektów ubocznych.

Accent Prime gwarantuje bezpieczeństwo zabiegu bez względu na fototyp skóry oraz jej grubość, nawet dla tak delikatnych obszarów jak twarz, szyja czy dekolt.

Pozytywne zmiany widoczne są na skórze już po pierwszym zabiegu. Najlepsze efekty uzyskamy przy wykonaniu serii 4-6 zabiegów w odstępach 7-14 dni.

Po zabiegu zaleca się spożywanie dużej ilości wody, aby wspomóc wydalanie tłuszczu z organizmu. Należy również unikać nadmiernego wysiłku. Nie wskazane są także gorące kąpiele oraz sauna przez okres 2-3 dni od zabiegu.

Sprzęt

Zabieg wykonywany jest na oryginalnym urządzeniu Accent Prime izraelskiego producenta Alma Lasers, czyli czołówki jeśli chodzi o dostępne sprzęty do medycyny estetycznej. Od momentu wprowadzenia go na rynek w 2016 roku uznawane jest za najbardziej zaawansowany aparat do redukowania nadmiaru tkanki tłuszczowej, likwidacji wiotkości skóry, oraz modelowania sylwetki. Zabiegi wykonywane na tym urządzeniu oferowane są w najlepszych klinikach medycyny estetycznej zarówno w Polsce, jak i na całym świecie.

Accent Prime wykorzystuje połączenie fal radiowych oraz ultradźwięków, dzięki czemu możemy uzyskać jeszcze lepsze efekty, bardziej dopasowane do poszczególnych problemów na ciele oraz twarzy. Aparat cechuje się najwyższymi na rynku parametrami pracy: moc aż 300W i częstotliwość 40.68MHz, dzięki czemu rezultaty w modelowaniu sylwetki oraz twarzy są spektakularne. Większość urządzeń konkuencyjnych jest o wiele słabsza i nie przekracza częstotliwości 1MHz.

Accent Prime posiada oczywiście amerykański certyfikat FDA (Agencja ds. Żywności oraz Leków), co oznacza że jego działanie jest bezpieczne, a efekty zabiegów zostały potwierdzone poprzez badania medyczne. Próżno szukać takiego certyfikatu w tanich urządzeniach, szczególnie tych z rynku azjatyckiego.

Aparat posiada kilka głowic, które dobierane są indywidualnie podczas zabiegu, w zależności czy stosujemy je na twarz, czy ciało, oraz od konkretnego problemu. Głowice mogą działać selektywnie np. na tłuszcz, jak również mogą być łączone podczas jednej sesji zabiegowej. W takim przypadku możemy osiągnąć lepsze efekty w krótszym czasie, np. zmniejszenie tkanki tłuszczowej oraz jednoczesne ujędrnienie skóry.

Nasz personel jest przeszkolony z obsługi urządzenia Accent Prime oraz posiada niezbędne certyfikaty. Mamy kilkuletnie doświadczenie w wykonywaniu zabiegów na ciało.

Efekty

Pierwsze efekty widoczne są bezpośrednio po zabiegu Accent Prime. Dochodzi bowiem do obkurczenia włókien kolagenowych. Pełny efekt obserwuje się po wykonaniu serii zabiegów – zalecana jest seria 4-6 zabiegów. Efekt lepszego stanu skóry będzie narastał nawet do około 3-6 miesięcy, gdyż związane jest to z czasem potrzebnym do wytworzenia się w skórze nowych włókien kolagenowych.

Poniżej prezentujemy efekty zabiegów Accent Prime.

Przed zabiegiem

Przed zabiegiem nie są wymagane badania.

Należy zapoznać się z przeciwwskazaniami do zabiegu.

Przeciwwskazania

 • Infekcje i stany zapalne skóry w miejscu wykonywania zabiegu
 • Świeże blizny
 • Aktywne nowotwory
 • Ciąża i okres karmienia piersią
 • Implanty metalowe w miejscu zabiegowym
 • Rozrusznik serca

Cennik

Zabieg Falą Radiową RF – na ujędrnienie, lifting
Zabieg Ultradźwiękami US – na tłuszcz

Część ciała 1 zabieg
(Fala radiowa RF)
1 zabieg
(Fala Radiowa RF + Ultradźwięki US)
3 zabiegi
(Fala radiowa RF + Ultradźwięki US)
Twarz 400 zł X 950 zł
Twarz + Podbródek 550 zł   1400 zł
Podbródek X 300 zł 650 zł
Szyja 300 zł X 700 zł
Twarz + Szyja 600 zł X 1500 zł
Dekolt 400 zł X 950 zł
Ramiona 400 zł 500 zł 1300 zł
Brzuch 400 zł 600 zł 1500 zł
Brzuch + Boki 500 zł 700 zł 1700 zł
Uda przód + Kolana 500 zł 600 zł 1500 zł
Uda tył + Bryczesy 500 zł 600 zł 1500 zł
Pośladki 300 zł 400 zł 950 zł

Zobacz także

 • Alliance LPG Endermologie

  Modelowanie sylwetki i twarzy, Cellulit, Limfa

 • VelaShape

  Modelowanie sylwetki, Cellulit, Rozstępy

 • Karboksyterapia Julie

  Cellulit, Rozstępy, Włosy

Napisz do nas

Piccola Stella to nowoczesne studio kosmetyki laserowej oraz medycyny estetycznej.
Zapraszamy na trwałą depilację laserową medycznym sprzętem LightSheer DUET i LightSheer DESIRE oraz na pozostałe zabiegi laserowe, zabiegi na twarz i ciało, makijaż permanentny.

© 2022 Piccola Stella, Rzeszów, ul. Lisa Kuli 7, tel 17 740 40 41

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat