Zadzwoń do nas: 17 740 40 41 lub 536 407 407
Informacja o zabiegu

Redukcja tkanki tłuszczowej - Accent prime

Accent Prime Rzeszów

Zaawansowane urządzenie high-tech wykorzystujące fale radiowe RF oraz ultradźwięki do wykonywania zabiegów kosmetycznych na ciało oraz twarz. Urządzenie do wykonywania bezpiecznych zabiegów kosmetycznych dysponuje ogromną mocą 300W, najwyższą dostępną na rynku częstotliwością fali radiowej (RF 40,68), oraz opatentowaną technologię ultradźwięków o działaniu poprzecznym (tzw. zimnym).

Zabieg accent prime można stosować zarówno na ciało: brzuch, uda, pupa oraz jako liftingująco-ujędrniający twarz, podbródek i szyję. Sprawdzi się również jako zabieg bankietowy, wpływający na wygląd twarzy i ciała przed ważnymi dla Ciebie wydarzeniami.

Fala radiowa RF na brzuch i uda

Usuwanie podwójnego podbródka

Podczas zabiegu możesz pracować na obszarach:

 • Tkanka tłuszczowa (brzuch, ramiona, pupa, uda, pośladki)
 • Drugi podbródek
 • Jędrność skóry twarzy i ciała
 • Cellulit

Opatentowana technologia zimnych ultradźwięków działa selektywnie na komórki tłuszczowe, nie naruszając otaczających ją tkanek. Wibracje zimnych ultradźwięków działają na membranę komórek tłuszczowych, co wpływa pozytywnie na ich stopniowy rozpad i uwolnienie zalegającego w nich tłuszczu. Aparat stosuje również technologię ciepłych ultradźwięków, które generują skompresowaną falę ultradźwiękową powodującą wysoki poziom kawitacji – niszczenie lokalnych depozytów tłuszczu temperaturą. Używając tej samej głowicy można pracować albo ciepłymi albo zimnymi ultradźwiękami. Możliwe jest też łączenie obu technologii dla uzyskania jeszcze lepszego efektu.

Urządzenie poprzez zastosowanie technologii fal radiowych wpływa na jędrność i strukturę skóry. Fale elektromagnetyczne wysokiej częstotliwości (40,68 Mhz) wpływają dwuetapowo na kolagen znajdujący się w skórze. Pierwszy efekt jest krótkotrwały i natychmiastowy – wpływ na kolagen typu I.

Drugi etap daje długotrwałe efekty – fibroblasty są stymulowane do syntezy nowego kolagenu. Tak rozpoczyna się złożony proces tzw. remodelingu skóry właściwej. W tym czasie będzie następować wspomożenie stymulujacji produkcji i remodelingu kolagenu.

Nasze urządzenie wyposażone jest w kilka głowic, co daje możliwość wykonywania kombinacji zabiegów modelujących ciało oraz poprawiających napięcie skóry twarzy i ciała. Nasz personal doradzi i dobierze odpowiednią terapię do konkretnego problemu skóry.

Przy zabiegach na twarz wpłyniesz na jędrność skóry, owal twarzy oraz tzw. drugi podbródek.

Przy zabiegach na ciało wpłyniesz na modelowanie ramion, talii, ud, tkankę tłuszczową na brzuchu i jego okolicach oraz wiotkość skóry (np. po porodzie lub odchudzaniu).

Modelowanie sylwetki falami radiowymi i ultradźwiękami

Zabieg Falą Radiową RF – działą w obszarze ujędrnienia, liftingu
Zabieg Ultradźwiękami US – działą w obszarze z tkanką tłuszczową

Jak przebiega zabieg? 

W zależności od konkretnego problemu skóry dobierana jest odpowiednia głowica zabiegowa – inna będzie do twarzy lub ciała, inna na modelowanie sylwetki czy też redukcję tkanki tłuszczowej. Podczas jednej sesji ączy się również głowice w celu uzyskania lepszych efektów. W trakcie zabiegu głowica przesuwana jest po obszarze zabiegowym – podobnie jak przy masażu. Przy wykorzystaniu fal radiowych odczuwalne jest przyjemne ciepło. Sam zabieg trwa ok. 20 minut i jest bezbolesny. Stopniowe rozgrzewanie oraz wbudowany system chłodzenia chronią przed bólem w trakcie zabiegu i zapewniają jego komfort. Nie ma również po nim efektów ubocznych.

Urządzenie gwarantuje bezpieczeństwo zabiegu bez względu na fototyp skóry oraz jej grubość, nawet dla tak delikatnych obszarów jak twarz, szyja czy dekolt.

Pozytywne zmiany widoczne są na skórze już po pierwszym zabiegu. Najlepsze efekty uzyskamy przy wykonaniu serii 4-6 zabiegów w odstępach 7-14 dni.

Po zabiegu zaleca się spożywanie dużej ilości wody. Należy również unikać nadmiernego wysiłku. Nie wskazane są także gorące kąpiele oraz sauna przez okres 2-3 dni od zabiegu.

Efekty

Pierwsze efekty widoczne są bezpośrednio po zabiegu. Pełny efekt obserwuje się po wykonaniu serii zabiegów – zalecana jest seria 4-6 zabiegów. Efekt lepszego stanu skóry będzie narastał nawet do około 3-6 miesięcy.

Przed zabiegiem

Przed zabiegiem nie są wymagane badania.

Należy zapoznać się z przeciwwskazaniami do zabiegu.

Przeciwwskazania
 • Infekcje i stany zapalne skóry w miejscu wykonywania zabiegu
 • Świeże blizny
 • Aktywne nowotwory
 • Ciąża i okres karmienia piersią
 • Implanty metalowe w miejscu zabiegowym
 • Rozrusznik serca
Cennik
Część ciała 1 zabieg
(Fala radiowa RF)
1 zabieg
(Fala Radiowa RF + Ultradźwięki US)
3 zabiegi
(Fala radiowa RF + Ultradźwięki US)
Twarz 300 zł X 700 zł
Twarz + Podbródek X 400 zł 1100 zł
Podbródek X 200 zł 500 zł
Twarz + Szyja X 500 zł 1400 zł
Twarz + Szyja + Dekolt X 600 zł 1700 zł
Ramiona X 400 zł 1100 zł
Brzuch X 500 zł 1400 zł
Brzuch + Boki X 600 zł 1700 zł
Uda przód + Kolana X 600 zł 1700 zł
Uda tył + Bryczesy X 500 zł 1400 zł
Pośladki X 400 zł 1100 zł

Zobacz także

 • Endermologia LPG

  Modelowanie sylwetki i twarzy, Cellulit

 • VelaShape

  Modelowanie sylwetki, Cellulit

 • Karboksyterapia

  Cellulit, Rozstępy, Włosy

Napisz do nas

Piccola Stella to nowoczesne studio urody i gabinet kosmetyki laserowej.
Zapraszamy na sprawdzoną depilację laserową, pozostałe zabiegi laserowe, zabiegi na twarz i ciało, makijaż permanentny.

© 2024 Piccola Stella, Rzeszów, ul. Lisa Kuli 7, tel. 17 740 40 41

Strona WWW używa plików cookie

Przejrzystość jest dla nas ważna! Poniżej wyjaśniamy, w jaki sposób i dlaczego wykorzystujemy Twoje dane osobowe. Pamiętaj, że masz pełną kontrolę nad ich konfiguracją - możesz dopasować ją do swoich potrzeb i preferencji.