Zadzwoń do nas: 17 740 40 41 lub 536 407 407
Informacja o zabiegu

Laser frakcyjny Rzeszów

Zabieg laserowy przy użyciu lasera frakcyjnego to niezwykle efektywny i skuteczny zabieg, który w pozytywny sposób wpływa na poprawę wyglądu cery - między innymi na usuwanie blizn potrądzikowych oraz blizn po operacjach i zabiegach, poprawę owalu twarzy, strukturę skóry oraz zmarszczki, rozstępy i rozszerzone pory. Wpływ lasera frakcyjnego na naszą skórę opiera się na zamierzonym i kontrolowanym uszkadzania jej komórek. Mikrourazy spowodowane przez laser frakcyjny rozpoczynają w skórze procesy regeneracyjne. Po zabiegu laserem frakcyjnym obserwujemy poprawę kondycji skóry, dzięki wykorzystywaniu laserowych mikro-wiązek. Metoda ta wpływa pozytywnie na naturalny proces odmłodzenia skóry, poprzez rozbicie wiązką lasera starych komórek, a następnie samoistną odbudowę naświetlonej tkanki.

Zabieg laserem frakcyjnym doskonale radzi sobie z różnymi niedoskonałościami skóry.
Zaletą lasera frakcyjnego jest możliwość  stosowania go w dowolnym miejscu na twarzy i ciele dzięki czemu możemy wpływać pozytywnie na cerę na niemal całym ciele.

Zabiegi laserem frakcyjnym

W naszym Studio kosmetycznym w centrum Rzeszowa zabiegi laserowe frakcyjne wykonujemy w dwóch technologiach:

Zabieg laserem frakcyjnym iPixel - zamykanie porów

 • Laserem nieablacyjnym
 • Laserem ablacyjnym

Zamykanie porów laserem

Laser nieablacyjny podgrzewa wewnętrzną warstwę skóry, stymulując odmładzanie „od środka”, przy czym warstwa rogowa naskórka oraz skóra właściwa pozostają nienaruszone. Nie dochodzi do procesu tzw. ablacji, czyli odparowania naskórka. Oznacza to, że laser nieablacyjny powoduje mniej uszkodzeń skóry w porównaniu do lasera ablacyjnego. Jest to największa zaleta tej technologii, gdyż dzięki temu nie musimy stosować znieczulenia, skóra szybciej się goi i regeneruje, a Ty możesz wrócić do swoich codziennych obowiązków już następnego dnia po zabiegu. Dodatkowo, wiele innych sprzętów, ze względu na budowę głowicy lub stosowaną technologię nie pozwala na wykonanie zabiegów w pewnych okolicach, np. okolice oczu. Szczególnie polecany jest jako zabieg:

 • na rozszerzone pory np. na nosie,
 • na pozytywny wpływ na cerę
 • na wybrane, trudno dostępne dla innych sprzętów obszary np. na okolicę oczu.

Laser na zmarszczki i rozstępy

Laser ablacyjny prowadzi do odbudowy tkanek skórnych. Dzięki temu osiągamy bardzo pozytywne zmiany w niedoskonałościach skóry w postaci zmarszczek, blizn, rozstępów. Podczas zabiegu dochodzi do natychmiastowego podgrzania wody znajdującej się w skórze i jej odparowania, dlatego mówimy o procesie „ablacji”. W porównaniu do technologii nieablacyjnej,  działa nie tylko „od wewnątrz”, ale również na naszą skórę z zewnątrz. Efekty zabiegów ablacyjnych są bardziej wszechstronne w stosunku do zabiegów nieablacyjnych. Należy jednak pamiętać, że są to zabiegi mocniejsze, więc bardziej odczuwalne, a okres rekonwalescencji po zabiegu jest dłuższy – od kilku do kilkunastu dni, w zależności od wielkości obszaru zabiegowego, oraz zdolności skóry do odnowy.

Laser frakcyjny ablacyjny jest szczególnie polecany na niedoskonałości skóry w tym na redukcję zmarszczek, usuwanie zmarszczek i blizn.

Odmładzanie twarzy laserem

Oba rodzaje zabiegów frakcyjnych (ablacyjne i nieablacyjne) wykonywane z powodzeniem w naszym gabinecie kosmetycznym Piccola Stella Rzeszów, a nasz personel chętnie doradzi, który laser będzie najlepszy w danym przypadku. Stosujemy je również zamiennie lub jednoczeście w celu osiągnięcia jeszcze lepszych efektów w odmłodzeniu skóry lub jako uzupełnienie innych zabiegów laseroterapii na twarz.

Przed zabiegiem laserem frakcyjnym Twoja skóra zostanie dokładnie oczyszczona. Następnie ocenimy obszar skóry, który zostanie poddany zabiegowi, aby określić jej stan i przystąpić do działania. W trakcie zabiegu uważnie manewrujemy głowicą lasera w sposób zapewniający właściwą ilość wiązek dla danego problemu.
Zabieg trwa od kilku do kilkudziesięciu minut, w zależności od obszaru zabiegowego. Część pacjentów może odczuwać minimalny dyskomfort w trakcie zabiegu i po jego zakończeniu.

Laserowe usuwanie blizn, rozstępów, zmarszczek

Odmładzanie skóry

Bezpośrednio po zabiegu skóra będzie zaczerwieniona. Zaczerwienienie utrzymuje się od kilkunastu minut do kilkudziesięciu godzin, w zależności od skóry, wielkości obszaru zabiegowego oraz rodzaju zastosowanego lasera. Po zabiegu mogą być również widoczne drobne strupki, które po tygodniu, maksymalnie dwóch tygodniach ulegną całkowitemu złuszczeniu.
Przy zabiegach laserem nieablacyjnym następnego dnia po zabiegu można zazwyczaj wrócić do normalnego trybu życia, nakładać makijaż.
W przypadku zabiegów laserem ablacyjnym przez kilka dni od zabiegu nie można stosować makijażu i należy zachować odpowiednią higienę obszaru zabiegowego, dlatego też zalecamy wykonywanie tych zabiegów końcem tygodnia lub przed wolnym dniami od pracy.

Efekty

 

Efekty zabiegu są widoczne już po pierwszej sesji, zarówno przy spłycaniu blizn, zawężaniu porów, czy też zmniejszaniu zmarszczek, dlatego pacjenci chętnie wracają, aby dokończyć serię zabiegów. Wykonanie jednorazowego zabiegu frakcyjnego pozwala na poprawę wyglądu skóry, ale dopiero ich seria daje efekt końcowy. Z naszych obserwacji wynika, że aby uzyskać najlepsze efekty zabiegów frakcyjnych należy powtórzyć je w serii:

 • 3-6 razy w trzy-tygodniowych odstępach dla zabiegów nieablacyjnych
 • 2-4 razy w cztero-tygodniowych odstępach dla zabiegów ablacyjnych

Ze względu na wysoką skuteczność i uzyskiwane efekty cena zabiegu jest stosunkowo atrakcyjna.

 

EFEKTY ZABIEGÓW NIEABLACYJNYCH

Usuwanie zmarszczek - Efekty zabiegu laserem frakcyjnym Emerge

 

EFEKTY ZABIEGÓW ABLACYJNYCH

Efekty zabiegu laserem ablacyjnym iPIXEL

Zamykanie porów - Efekty zabiegów - laser frakcyjny ablacyjny iPIXEL

Przed i po zbiegu Emerge

Przed i po zabiegu Emerge zdj 2

Przed zabiegiem
 • Przed zabiegiem nie są wymagane badania.
 • Nie opalać miejsc zabiegowych, nie stosować samoopalaczy lub kremów samoopalających.
 • Przed zabiegiem nie stosować środków przeciwbólowych zawierających ibuprofen
 • Należy zapoznać się z przeciwwskazaniami do zabiegu.
Przeciwwskazania
 • Terapie doustne retinoidami oraz izotretinoiną lub steroidami ;
 • Zioła światłouczulające (dziurawiec, nagietek, skrzyp) oraz leki światłouczulające (niektóre antybiotyki, antydepresyjne);
 • Aktywne infekcje bakteryjne i wirusowe;
 • Nowotwory skóry;
 • Fotodermatozy;
 • Stany zapalne skóry oraz przewlekłe zapalne dermatozy (łuszczyca, atopowe zapalenie skóry);
 • Okres 4 tygodni od wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym
 • Skóra opalona, stosowanie samoopalaczy lub kremów samoopalających;
 • Niedawne peelingi;
 • Cukrzyca;
 • Ciąża;
 • Obniżenie odporności organizmu;
Cennik
Część ciała

Nieablacyjny

Ablacyjny

okolice oczu od 200 zł (7zł impuls) -
czoło  od 270 zł (7zł impuls) 320 zł
policzki  od 370 zł (7zł impuls) 370 zł
nos od 99 zł (7zł impuls) 150 zł
broda  od 99 zł (7zł impuls) 150 zł
bruzdy nosowo-wargowe  od 99 zł (7zł impuls) 170 zł
bruzdy marionetki  od 99 zł (7zł impuls) 150 zł
cała twarz od 750 zł (7zł impuls) 950 zł
szyja  od 370 zł (zł impuls) 550 zł
dekolt od 370 zł (7zł impuls) 550 zł
twarz + szyja + dekolt x 1700 zł
rozstępy x od 250 zł
(za powierzchnię wielkości dłoni)
blizny od 120 zł
(7 zł impuls)

do 1cm2: 150zł
2 - 5cm2: 200zł
5 -10cm2: 250zł

dłonie grzbiety 420 zł 420 zł

Zobacz także

 • Laser na przebarwienia

  Rumień, Wypieki, Trądzik różowaty, Przebarwienia

 • Laser na naczynka

  Naczynka, Zmiany rubinowe, Rumień

 • Odmładzanie preparatami

  Nawilżanie, Stymulowanie, Mikronakłuwanie

Napisz do nas

Piccola Stella to nowoczesne studio urody i gabinet kosmetyki laserowej.
Zapraszamy na sprawdzoną depilację laserową, pozostałe zabiegi laserowe, zabiegi na twarz i ciało, makijaż permanentny.

© 2024 Piccola Stella, Rzeszów, ul. Lisa Kuli 7, tel. 17 740 40 41

Strona WWW używa plików cookie

Przejrzystość jest dla nas ważna! Poniżej wyjaśniamy, w jaki sposób i dlaczego wykorzystujemy Twoje dane osobowe. Pamiętaj, że masz pełną kontrolę nad ich konfiguracją - możesz dopasować ją do swoich potrzeb i preferencji.