Zadzwoń do nas: 17 740 40 41 lub 536 407 407

Informacja o zabiegu

Zabieg laserowy przy użyciu specjalnie dobranej długości fali lasera frakcyjnego to niezwykle efektywny zabieg, który spłyci blizny, poprawi owal twarzy, wygładzi skórę oraz usunie zmarszczki, zmniejszy rozstępy i rozszerzone pory.
Uznawany jest często jako wszechstronny zabieg laserowy, który znacznie poprawia kondycję skóry.

Udowodniono, że wykorzystywane podczas zabiegu laserowe mikro-wiązki wyraźnie odmładzają skórę. Metoda ta przyspiesLaser frakcyjny zabieg - usuwanie bliznza naturalny proces odmłodzenia skóry, poprzez rozbicie wiązką lasera starych komórek, a następnie samoistną odbudowę naświetlonej tkanki kolagenem oraz elastyną.

Zabieg laserem frakcyjnym doskonale radzi sobie ze zmarszczkami, spłyca nawet głębokie blizny (blizny pooperacyjne, blizny po oparzeniach) oraz zmniejsza rozstępy. Wyjątkowo dobrze sprawdza się przy wygładzaniu zmarszczek wokół oczu (tzw. kurze łapki), oraz zamykaniu otwartych porów i usuwaniu blizn trądzikowych.
Zaletą lasera frakcyjnego jest możliwość  stosowania go w dowolnym miejscu na twarzy i ciele dzięki czemu możemy usunąć rozstępy, blizny, przebarwienia i nierówności skóry z takich obszarów jak twarz, dekolt, dłonie i nogi, ramiona i brzuch.

W naszym Studio zabiegi laserowe frakcyjne wykonujemy w dwóch technologiach:

 • Laserem nieablacyjnym Emerge™ firmy Palomar
 • Laserem ablacyjnym iPIXEL™ Harmony XL firmy Alma Lasers

Obie technologie mają za zadanie odnowę skóry i poprawę jej wyglądu.

Laser nieablacyjny Emerge™  podgrzewa wewnętrzną warstwę skóry, stymulując odmładzanie „od środka”, przy czLaser frakcyjny nieablacyjny Emergeym warstwa rogowa naskórka oraz skóra właściwa pozostają nienaruszone. Nie dochodzi do procesu tzw. ablacji, czyli odparowania naskórka. Oznacza to, że laser Emerge™ powoduje mniej uszkodzeń skóry w porównaniu do lasera ablacyjnego. Jest to największa zaleta tej technologii, gdyż dzięki temu nie musimy stosować znieczulenia, skóra szybciej się goi i regeneruje, a Ty możesz wrócić do swoich codziennych obowiązków już następnego dnia po zabiegu. Dodatkowo, wiele innych sprzętów, ze względu na budowę głowicy lub stosowaną technologię nie pozwala na wykonanie zabiegów w pewnych okolicach, np. okolice oczu.

Laser ablacyjny iPIXEL™ Harmony poprzez działanie wiązki laserowej złożonej z zespołu kilkudziesięciu mikrowiązek o dobrze kontrolowanej głębokości penetracji prowadzi do odbudowy tkanek skórnych (również na poziomie skóry właściwej). Dzięki temu osiągamy bardzo dobre rezultaty w redukcji niedoskonałości skóry w postaci drobnych zmarszczek, blizn, rozstępów.
Podczas zabiegu dochodzi do natychmiastowego podgrzania wody znajdującej się w skórze i jej odparowania, dlatego mówimy o procesie „ablacji”. W porównaniu do technologii nieablacyjnej, iPixel™ działa nie tylko „od wewnątrz”, ale również na naszą skóLaser frakcyjny ablacyjny iPIXEL Harmony XLrę z zewnątrz. Efekty zabiegów ablacyjnych są określane jako skuteczniejsze w stosunku do zabiegów nieablacyjnych. Należy jednak pamiętać, że są to zabiegi mocniejsze, więc bardziej odczuwalne, a okres rekonwalescencji po zabiegu jest dłuższy – od kilku do kilkunastu dni, w zależności od wielkości obszaru zabiegowego, oraz zdolności skóry do odnowy.
Laser frakcyjny iPixel™ jest szczególnie polecany na blizny potrądzikowe, rozstępy oraz blizny po cięciu cesarskim.

Obie technologie (ablacyjna i nieablacyjna) są wykonywane z powodzeniem w naszym Studio, a nasz personel chętni doradzi który laser będzie najlepszy w danym przypadku. Stosujemy je również zamiennie w celu osiągnięcia jeszcze lepszych efektów w odmłodzeniu skóry.

Przed zabiegiem laserem frakcyjnym Twoja skóra zostanie dokładnie oczyszczona. Następnie ocenimy obszar skóry, który zostanie poddany zabiegowi, aby określić jej stan i przystąpić do działania. W trakcie zabiegu uważnie manewrujemy głowicą lasera w sposób zapewniający właściwą ilość  wiązek dla danego problemu.

Zabieg laserem frakcyjnym iPixel - zamykanie porówZabieg trwa od kilku do kilkudziesięciu minut, w zależności od obszaru zabiegowego. Część pacjentów może odczuwać minimalny dyskomfort w trakcie zabiegu i po jego zakończeniu.

Bezpośrednio po zabiegu skóra będzie zaczerwieniona. Zaczerwienienie utrzymuje się od kilkunastu minut do kilkudziesięciu godzin, w zależności od skóry, wielkości obszaru zabiegowego oraz rodzaju zastosowanego lasera. Po zabiegu mogą być również widoczne drobne strupki, które po tygodniu, maksymalnie dwóch tygodniach ulegną całkowitemu złuszczeniu.
Przy zabiegach laserem nieablacyjnym Emerge™ następnego dnia po zabiegu można zazwyczaj wrócić do normalnego trybu życia, nakładać makijaż.
W przypadku zabiegów ablacyjnych iPIXEL™, przez kilka dni od zabiegu nie można stosować makijażu i należy zachować odpowiednią higienę obszaru zabiegowego, dlatego też zalecamy wykonywanie tych zabiegów końcem tygodnia lub przed wolnym dniami od pracy.

WSKAZANIA DO ZABIEGU:

- Zmarszczki oraz wszelkie widoczne zmiany skórne spowodowane starzeniem
- Utrata jędrności skóry
- Rozszerzone pory (ujścia gruczołów łojowych)
- Blizny potrądzikowe i pourazowe, pooperacyjne, po oparzeniach
- Zmiany pigmentowe
- Odmłodzenie skóry
- Peeling skóry twarzy (alternatywa peelingu chemicznego)

Sprzęt

Laser EmergeZabiegi laserowe frakcyjne wykonujemy w dwóch technologiach:

 • Laserem nieablacyjnym Emerge™ firmy Palomar
 • Laserem ablacyjnym iPIXEL™ Harmony XL firmy Alma Lasers

Emerge™ to laser frakcyjny nieablacyjny amerykańskiej firmy PALOMAR, producenta sprzętu medycznego i kosmetycznego z najwyższej półki. Laser przeznaczony jest do odmładzania poprzez usuwanie i redukcję powierzchownych niedoskonałości skóry.
Emerge™ jest sprawdzoną technologią High-Tech o wysokich parametrach. Oznacza to, że jest w pełni bezpieczny, a jego skuteczność jest znacznie wyższa niż inne tańsze sprzęty na rynku.
Emerge™ otrzymał certyfikat amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków FDA. Oznacza to, że laser ten został zbadany i zweryfikowany pod kątem efektywności i rygorystycznych wymogów bezpieczeństwa. Pozytywna opinia wydana przez FDA jest uznawana także poza Stanami Zjednoczonymi za wyznacznik jakości i potwierdzenie braku negatywnego wpływu na zdrowie.

Laser iPIXEL Harmony XLiPIXEL™ jest ablacyjnym laserem erbowo-yagowym na platformie Harmony XL firmy Alma Lasers. Ten izraelski producent jest w czołówce najlepszych na świecie producentów laserów wykorzystywanych w medycynie i kosmetyce. Platforma Harmony XL wraz z iPIXEL ™ otrzymała certyfikat amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków FDA i jest wykorzystywana do zabiegów w najlepszych kliniakach na świecie, w tym również w Polsce. Zastosowana w iPIXEL ™ wiązka światła gwarantuje wyjątkową skuteczność, bezpieczeństwo oraz szybkie gojenie się skóry po zabiegu. Takiej gwarancji nie uzyskamy w przypadku azjatycki laserów, które nie przechodzą certyfikacji udawadniającej ich skuteczności oraz bezpieczeństwa zabiegu. Badania wykazały, że porównując laser iPIXEL™ do tradycyjnego, stacjonarnego Pixela erbowego o plamkach 7x7 lub 9x9, energia, przypadająca na jeden pixel w przypadku iPIXEL™ jest dziesięciokrotnie wyższa, co przekłada się na większą skuteczność zabiegu

Nasz personel jest w pełni przeszkolony z wykonywania zabiegów laserami frakcyjnymi. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w zabiegach laserowych, a nasze sprzęty są regularnie serwisowane i zapewniają utrzymanie wysokich parametrów zabiegów. Bezpłatnie doradzimy, który zabieg laserowy jest odpowiedni na konkretny problem skóry.

 

Efekty

Efekty zabiegu są widoczne już po pierwszej sesji, zarówno przy spłycaniu blizn, zawężaniu porów, czy też zmniejszaniu zmarszczek, dlatego pacjenci chętnie wracają, aby dokończyć serię zabiegów. Naturalny proces gojenia się skóry prowokuje proces, w którym uszkodzone komórki skóry zastępowane są przez nową, zdrową tkankę. Efektem tego jest zdrowsza i młodsza skóra. Aby uzyskać najlepsze efekty zabieg należy powtórzyć:

 • 3-6 razy w trzy-tygodniowych odstępach dla zabiegów Emerge™
 • 2-4 razy w cztero-tygodniowych odstępach dla zabiegów iPIXEL™

Ze względu na wysoką skuteczność i uzyskiwane efekty cena zabiegu jest stosunkowo atrakcyjna.

 

EFEKTY ZABIEGÓW Emerge™

Usuwanie zmarszczek - Efekty zabiegu laserem frakcyjnym Emerge

 

EFEKTY ZABIEGÓW iPIXEL™

Efekty zabiegu laserem ablacyjnym iPIXEL

Zamykanie porów - Efekty zabiegów - laser frakcyjny ablacyjny iPIXEL

Przed i po zbiegu Emerge

Przed i po zabiegu Emerge zdj 2

Przed zabiegiem

 • Przed zabiegiem nie są wymagane badania.
 • Nie opalać miejsc zabiegowych, nie stosować samoopalaczy lub kremów samoopalających.
 • Przed zabiegiem nie stosować środków przeciwbólowych zawierających ibuprofen
 • Należy zapoznać się z przeciwwskazaniami do zabiegu.

Przeciwwskazania

 • Terapie doustne retinoidami oraz izotretinoiną lub steroidami ;
 • Zioła światłouczulające (dziurawiec, nagietek, skrzyp) oraz leki światłouczulające (niektóre antybiotyki, antydepresyjne);
 • Aktywne infekcje bakteryjne i wirusowe;
 • Nowotwory skóry;
 • Fotodermatozy;
 • Stany zapalne skóry oraz przewlekłe zapalne dermatozy (łuszczyca, atopowe zapalenie skóry);
 • Okres 4 tygodni od wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym
 • Skóra opalona, stosowanie samoopalaczy lub kremów samoopalających;
 • Niedawne peelingi;
 • Cukrzyca;
 • Ciąża;
 • Obniżenie odporności organizmu;

Cennik

Część ciała

Emerge™ (nieablacyjny)

iPIXEL™ (ablacyjny)

okolice oczu 200 zł -
czoło 250 zł 300 zł
policzki 300 zł 350 zł
nos 99 zł 150 zł
broda 99 zł 150 zł
bruzdy nosowo-wargowe 99 zł 150 zł
bruzdy marionetki 99 zł 150 zł
cała twarz 700 zł 800 zł
szyja 450 zł 500 zł
dekolt 300 zł 350 zł
twarz + szyja + dekolt 1000 zł 1200 zł
rozstępy od 100 zł
(zależne od powierzchni, 6 zł impuls)
od 150 zł
(za powierzchnię wielkości dłoni)
blizny od 100 zł
(zależne od powierzchni, 6 zł impuls)
od 150 zł
(za powierzchnię wielkości dłoni)
całe dłonie 200 zł + 200 zł = 400 zł -
dłonie grzbiety 300 zł -

Seria 4 zabiegów Emerge – ostatni zabieg 10% rabatu
Seria 5 zabiegów Emerge – ostatni zabieg 15% rabatu
Seria 6 zabiegów Emerge – ostatni zabieg 20% rabatu

 

Zobacz także

 • Laser na przebarwienia

  Rumień, Wypieki, Trądzik różowaty, Przebarwienia

 • Zamykanie naczynek

  Naczynka, Zmiany rubinowe, Rumień

 • Odmładzanie laserowe

  Lifting, Zmarszczki, Ujędrnienie

Napisz do nas

Piccola Stella to nowoczesne studio kosmetyki laserowej oraz medycyny estetycznej.
Zapraszamy na trwałą depilację laserową medycznym sprzętem LightSheer DUET i LightSheer DESIRE oraz na pozostałe zabiegi laserowe, zabiegi na twarz i ciało, makijaż permanentny.

© 2019 Piccola Stella, Rzeszów, ul. Lisa Kuli 7, tel 17 740 40 41

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat