Zadzwoń do nas: 17 740 40 41 lub 536 407 407

Voucher na zabiegi kosmetyczne

Myślisz o prezencie dla najbliższej osoby? Dobrze trafiłaś/trafiłeś. Bon/Voucher na zabiegi kosmetyczne w naszym Studio jest uniwersalnym prezentem, który sprawdzi się jako świetny upominek na dowolną okazję. Najpopularniejsze okazje na nasze bony podarunkowe to:

  • Dzień kobiet
  • Pod choinkę/na mikołajki
  • Dzień mamy
  • Walentynki
  • Urodziny/ imieniny
  • Inne (np. jako podziękowanie)

W naszym Studio kosmetycznym w Centrum Rzeszowa możesz wykupić

  • Bon na konkretny zabieg, np. depilację laserową, oczyszczanie wodorowe  lub
  • Bon o dowolnej wartości (np. 100, 200, 500zł.) Wówczas obdarowany/obdarowana może wykorzysta voucher na dowolny zabieg.

W ofercie posiadamy ponad 120 różnych zabiegów kosmetycznych dla pań i panów, co oznacza szerokich wybór z gamy zabiegów laserowych, estetycznych, zabiegów na twarz i ciało, makijażu permanentnego, paznokci, itd. Dodatkowo, oferujemy zupełnie bezpłatne konsultacje, podczas których obdarowana osoba ma możliwość doboru zabiegu dostosowanego do własnych potrzeb.

Bon upominkowy do studia kosmetycznego

Voucher podarunkowy na zabiegi kosmetyczne w Studio Piccola Stella w Rzeszowie wystawiamy w formie papierowej na pięknym kredowym papierze i umieszczamy go w kopercie, więc otrzymujesz upominek gotowy do wręczenia. Jeśli nie jesteś w stanie nas odwiedzić to taki voucher w formie papierowej możemy wysłać do wskazanej osoby. Wystawiamy także vouchery na zabiegi kosmetyczne do naszego Studia w formie elektronicznej. Płatność za voucher na prezent możesz dokonać gotówką, kartą lub przelewem.

Studio kosmetyczne Piccola Stella Rzeszów

Napisz do nas

Piccola Stella to nowoczesne studio urody i gabinet kosmetyki laserowej.
Zapraszamy na sprawdzoną depilację laserową, pozostałe zabiegi laserowe, zabiegi na twarz i ciało, makijaż permanentny.

© 2024 Piccola Stella, Rzeszów, ul. Lisa Kuli 7, tel. 17 740 40 41

Strona WWW używa plików cookie

Przejrzystość jest dla nas ważna! Poniżej wyjaśniamy, w jaki sposób i dlaczego wykorzystujemy Twoje dane osobowe. Pamiętaj, że masz pełną kontrolę nad ich konfiguracją - możesz dopasować ją do swoich potrzeb i preferencji.