Zadzwoń do nas: 17 740 40 41 lub 536 407 407

Informacja o zabiegu

Oczyszczanie wodorowe stało się hitem w dziedzinie kosmetologii i w ostatnim czasie jest jednym z najczęściej wybieranych zabiegów na twarz.

Zabieg polega na kontrolowanym wprowadzaniu w głąb skóry mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru, które mają za zadanie oczyszczenie skóry. Cząstki wodoru dostarczane są za pomocą strugi wody pod zwiększonym ciśnieniem, które zapewnia głowica zabiegowa. Dzięki swojej budowie wodór może zostać wprowadzony głęboko w skórę, gdzie eliminuje wolne rodniki, powodujące pojawianie się oznak starzenia. Dlatego też, oprócz funkcji oczyszczania, mamy dodatkowo do czynienia z terapią odmładzającą skórę. Urządzenie pozwala także na wprowadzanie substancji aktywnych dedykowanych do konkretnych potrzeb skóry (nawilżających, odżywczych, regulujących sebum, liftingujących, rozświetlających, zawierających witaminę C, i innych).

Po zakończeniu terapii wodorowej może zostać dodatkowo przeprowadzony lifting skóry, za pomocą kolejnej głowicy generującej mikroprądy. Zabieg taki pozwala dodatkowo zwiększyć elastyczność i napięcie skóry.

Dzięki zabiegowi oczyszczania wodorowego uzyskamy:

 • oczyszczenie skóry,
 • eliminację wolnych rodników,
 • odżywienie skóry,
 • poprawę napięcia skóry,
 • wprowadzenie substancji aktywnych w głąb skóry.

Efekty na skórze są widoczne od razu po zabiegu. Skóra jest oczyszczona, dogłębnie nawilżona, odświeżona, zrewitalizowana, odżywiona i napięta. Z tego powodu zabieg świetnie sprawdzi się w przypadku cery zmęczonej, pozbawionej blasku, suchej i odwodnionej, czy też eksponowanej na działanie zanieczyszczeń miejskich. Oprócz zapewnienia odpowiedniej pielęgnacji skóry, oczyszczanie wodorowe może być również zabiegiem bankietowym przed ważnym wydarzeniem (wesele, komunia, randka, wakacje, itp.)

Oczyszczanie wodorowe jest polecane dla osób w niemal każdym wieku, zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji i po wyjściu z gabinetu można wrócić do codziennych czynności. Można go wykonywać przez cały rok.

Zabieg trwa od 60 do 90 minut w zależności od ilości wykorzystanych głowic zabiegowych  i wykonywany jest w etapach:

I Etap  – oczyszczanie, wprowadzenie cząstek wodoru w skórę, eliminacja wolnych rodników

II Etap – eksfoliacja (peeling wodny), złuszczenie naskórka, zmiękczenie skóry i pobudzenie jej do odnowy

III Etap – infuzja tlenowa, wprowadzenie tlenu do głębszych warstw skóry, działanie bakteriobójcze, przeciwzapalne, regulacja wydzielania sebum

IV Etap – laminacja skóry przy użyciu preparatów antyoksydacyjnych, tworzenie niewidocznej warstwy zabezpieczającej skórę przed ponownym nadmiernym powstawaniem wolnych rodników, odżywienie i nawilżenie skóry

V Etap – wtłaczanie w głąb skóry substancji aktywnych (podanych w etapie IV) przy pomocy ultradźwięków wysokiej częstotliwości, pobudzenie krążenia oraz polepszenie metabolizmu komórkowy.

VI Etap – lifting, zabieg anti-aging przy użyciu fali radiowej, podgrzanie włókien kolagenowych, obkurczenie, napięcie skóry, popraw jej elastyczności.

W naszym Studio wykonujemy sesje zabiegowe oczyszczania wodorowego w IV-ech oraz VI-u etapach.

Efekty

Już bezpośrednio po zabiegu skóra jest dotleniona i odżywiona, uzyskuje blask i zdrowy koloryt. Dzięki zabiegowi następuje jej dogłębne nawilżenie i oczyszczenie. Skóra po zabiegu jest wyraźnie napięta i elastyczna. Możemy również uzyskać wygładzenie drobnych zmarszczek i redukcję opuchnięcia skóry. W dłuższej perspektywie dzięki zabiegowi spowolniamy procesy starzenia się skóry i zapewniamy jej zdrowy wygląd na dłużej.

Zaleca się powtarzanie zabiegu co 3-4 tygodnie, aby podtrzymać efekty na skórze. Oczyszczanie wodorowe może być również traktowane jako zabieg typowo bankietowy, wykonywany przed ważnymi wydarzeniami (wesele, wakacje, impreza rodzinna lub zawodowa). Zapewnimy sobie wtedy blask i odpowiedni wygląd skóry w ich trakcie.

Przed zabiegiem

Przed zabiegiem nie są wymagane badania.

Należy zapoznać się z przeciwwskazaniami do zabiegu.

Przeciwwskazania

 • Infekcje i stany zapalne skóry w miejscu wykonywania zabiegu
 • Świeże blizny
 • Aktywne nowotwory
 • Ciąża i okres karmienia piersią
 • Implanty metalowe w miejscu zabiegowym
 • Rozrusznik serca

Cennik

 • IV etapy - 1 godz.: CENA:  200 zł;   1.5 godz.: CENA:  260 zł
 • IV etapy + oczyszczanie manualne - 1 godz.: CENA:  260 zł
 • VI etapów (1,5 godz.) - CENA: 260 zł

Zobacz także

 • Kosmetyka twarzy

  Peelingi, Oczyszczanie,
  Fototerapia

 • Geneo

  Odmłodzenie, Rozświetlenie, Odżywienie

 • Laser frakcyjny

  Blizny, Rozstępy, Lifting, Odmładzanie

Napisz do nas

Piccola Stella to nowoczesne studio urody i gabinet kosmetyki laserowej.
Zapraszamy na sprawdzoną depilację laserową, pozostałe zabiegi laserowe, zabiegi na twarz i ciało, makijaż permanentny.

© 2023 Piccola Stella, Rzeszów, ul. Lisa Kuli 7, tel 17 740 40 41

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat