Zadzwoń do nas: 17 740 40 41 lub 536 407 407
Informacja o zabiegu

Depilacja laserowa Rzeszów

Depilacja laserowa to jeden z najpopularniejszych zabiegów laserowych na świecie. Od wielu lat korzystają z niego zarówno kobiety, jak i mężczyźni. W naszym Studio kosmetycznym w centrum Rzeszowa możesz skorzystać z technologii w dziedzinie trwałego usuwania owłosienia. Jako pierwsi na Podkarpaciu zaoferowaliśmy depilację laserową w tej technologii w 2011 i od tej pory depilujemy nieprzerwanie. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje bezpieczeństwo zabiegu, dobór najlepszych parametrów lasera oraz wysoką skuteczność usuwania nadmiaru owłosienia.

Laser Rzeszów

Depilacja laserowa jest uznawana za skuteczną metodę usuwania zbędnego owłosienia z naszego ciała. Technologia dzięki temu że jest obecna i skuteczna na rynku od wielu lat to znalazła miliony klientów i jest rozpoznawalną technologią do depilacji laserowej. Nasi klienci depilację laserową stosują ze względów:

 • Estetycznych - po serii zabiegów depilacji laserowej skóra w miejscu zabiegowym (np. pachy, okolice bikini) jest gładka i bez podrażnień spowodowanych tradycyjnym goleniem. Skóra bez zbędnego owłosienia jest bardziej elegancka - np. wąsik, czyli włoski nad górną wargą u pań będą wyglądać mało estetycznie. Szczególnie polecana jest osobom z nadmiernym owłosieniem (np. owłosienie na twarzy u kobiet lub mocno owłosione plecy i kark u panów).
 • Praktycznych - po wykonanej serii zabiegów depilacji laserowej nie trzeba się codziennie golić w tradycyjny sposób, czy też używać wosków depilujących. Szczególnie docenią to Panie, które korzystają z basenu, chodzą na plażę, czy też noszą krótkie sukienki.
  W przypadku Panów, pozbycie się nadmiernego owłosienia z karku, pleców, czy też klatki piersiowej ograniczy pocenie się i przepacanie ubrań i przez to zwiększy komfort codziennego życia. Z depilacji laserowej najczęściej korzystają Panowie, którzy ze względu na pracę noszą często koszule, podróżują, mają styczność z klientami i potrzebują zachować higienę i elegancki wygląd przez cały dzień. Depilacja laserowa jest także pomocna dla osób uprawiających sporty, np. bieganie, basen, rower.

JAK WYGLĄDA ZABIEG I JAK DZIAŁA LASER

Laser działa na melaninę - barwnik znajdujący się w naszym włosie. Poprzez zastosowanie wiązki lasera uszkodzeniu ulega mieszek włosowy (wraz z cebulką). Im więcej melaniny we włosie (ciemniejszy włos), tym jesteśmy w stanie osiągnąć większą skuteczność. Przez to, że nasze włosy nie rosną wszystkie w jednym czasie to musimy powtarzać depilację laserową kilka razy. Nasze włosy mogą być w fazie wzrostu i właśnie na nie działa laser, jak również być w fazie uśpienia, która trwa od 4 do 8 tygodni. Po tym okresie włosy znowu zaczynają rosnąć, dlatego zabiegi laserem diodowym powtarza się średnio od czterech do sześciu razy, aby usunąć pozostałe włosy. Już po pierwszym zabiegu usunięte zostaje nawet do 20-30% włosów w fazie wzrostu. Po całej kuracji laserowej obserwuje się średnią skuteczność w granicach 80% do 95%, przy czym należy pamiętać, że skuteczność oraz ilość niezbędnych zabiegów jest indywidualna, zależna między innymi od depilowanej partii ciała, gęstości owłosienia, jego koloru. Przed każdym zabiegiem depilacji laserowej dobieramy indywidualnie parametry lasera, tak aby depilacja laserowa była bezpieczna dla Twojej skóry, a jednocześnie jej skuteczność była wysoka. Podczas zabiegu usuwania owłosienia laserem odczuwalne na skórze jest działanie lasera, a stopień tego odczucia jest indywidualny, zależny od wrażliwości skóry. Intensywność odczuć jest niewielka, ale dla wrażliwych osób stosujemy dodatkowe chłodzenie skóry zimnym powietrzem, co znacznie zmniejsza odczucia zabiegu.

Trwałe usuwanie owłosienia laserem

Zabiegi depilacji laserowej w naszym Studio Urody są wykonywane od 2011 roku przez doświadczony personel, który jest w pełni przeszkolony, posiada odpowiednie certyfikaty oraz służy Państwu fachową radą. Konsultacje oraz próba laserowa jest u nas zupełnie bezpłatna.
Laserem można usuwać owłosienie niemal z każdej części ciała. Depilację na partiach ciała, które nie są poddawane ekspozycji na słońce (np. pachy, bikini) można wykonywać przez cały rok. Również jeśli nie opalasz się w okresach słonecznych to także bez obaw możesz skorzystać z depilacji.
Jeśli natomiast w okresie letnim lubisz się opalać to najlepszym czasem na depilację laserową będzie sezon od jesieni do końca wiosny. W związku z tym, że zabiegi trzeba powtarzać kilka razy to dobrze jest zaplanować depilację odpowienio szybko, tak aby np. na lato cieszyć się gładkimi nogami.

Zabieg depilacji laserowej

Szczegółowe przeciwwskazania są opisane poniżej. Przed zabiegiem nie wolno wyrywać włosków, stosować wosków, ani ręcznych depilatorów. W dniu zabiegu należy ogolić miejsce zabiegowe maszynką. Zabieg poprzedzony jest krókim wywiadem na temat przeciwwskazań. Miesiączka nie jest przeciwwskazaniem do wykonania depilacji laserowej. Bezpośrednio po zabiegu skóra w miejscu depilacji może być delikatnie zaczerwieniona. Nasz personel podpowie Ci jak zadbać i pielęgnować skórę w tym miejscu.

ŚREDNI CZAS WYBRANYCH ZABIEGÓW DEPILACJI LASEREM:

 • pachy: 10-20 minut
 • bikini: 20-30 minut
 • ramiona: 10-15 minut
 • plecy: 20-30 minut
 • klatka piersiowa: 15-20 minut
 • cała twarz: 20-30 minut
 • całe nogi: 30-40 minut
Efekty

Zabieg depilacji laserowej na pojedynczej trwa od kilku do kilkunastu minut, a wysoką skuteczność można uzyskać już po kilku seansach, dzięki czemu koszt całej kuracji jest cenowo atrakcyjny. Zazwyczaj wykonuje się od 4 do 6 zabiegów w kilkutygodniowych odstępach. Niektóre osoby mogą wymagać zabiegu przypominającego np. po okresie roku. Dokładna ilość zabiegów jest indywidualna, zależna od depilowanej partii ciała, kolorytu włosów i cery, przyjmowanych leków, gospodarki hormonalnej ciała.

Za każdym razem usuwamy ok. 20-30% owłosienia w fazie wzrostu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu dobieramy optymalne parametry lasera przy każdym zabiegu, tak aby zabieg przyniósł oczekiwane efekty.

 

Efekt depilacji laserowej LightSheer DUET/DESIRE

Przed zabiegiem
 • Przed zabiegiem nie są wymagane badania.
 • Przy pierwszym zabiegu nasz personel przeprowadzi krótki wywiad przygotowujący do zabiegu.
 • Nie opalać miejsc zabiegowych, nie stosować samoopalaczy lub kremów samoopalających.
 • Nie wyrywać włosów przed zabiegiem
 • Należy w dniu zabiegu (lub dzień przed) zgolić miejsca, które będą poddawane depilacji
 • Należy zapoznać się z przeciwwskazaniami do zabiegu.
Przeciwwskazania
 • Ciąża
 • Choroby nowotworowe
 • Niektóre terapie hormonalne (hormony światło uczulające)
 • Opryszczka aktywna
 • Infekcja skóry w miejscu wykonywania zabiegu
 • Skłonności do bliznowców i przebarwień
 • Bielactwo
 • Łuszczyca

Oprócz wymienionych wyżej mogą występować także przeciwwskazania czasowe:

 • Mocna opalenizna,
 • Stosowanie ziół lub preparatów ze składnikami światło-uczulającymi,
 • Stosowanie antybiotyków i sterydów

Jeśli masz wątpliwości co do przeciwwskazań to zadzwoń lub napisz do nas.

Cennik

Depilacja laserem

MAŁA PARTIA
    
(jedna do wyboru) 
1 zabieg 4 zabiegi

Baki, Broda, Brodawki,
Dłonie,  Górna warga,  Kark,
Lędźwie, Linia biała, Policzki,
Szyja, Szpara między
pośladkami, Uszy

129 zł
440 zł
 
DUŻA PARTIA
    
(jedna do wyboru)  
1 zabieg 4 zabiegi
Bikini klasyczne lub głębokie,
Brzuch,Klatka piersiowa, Łydki,
Pachy, Plecy Panie, Pośladki,
Przedramiona, Ramiona, Uda
249 zł
880 zł
 
POZOSTAŁE 1 zabieg 4 zabiegi
Plecy panowie 369 zł 1100 zł

pół wąsika - CENA: 50 zł
pół brody - CENA: 50 zł
cała twarz - CENA: 349 zł
cała ręce - CENA: 415 zł
całe nogi - CENA: 446 zł
górna warga + broda - CENA: 200 zł
górna warga + broda + baki - CENA: 315 zł
wąsik+pachy - CENA: 326 zł
broda+pachy - CENA: 326 zł
łydki+pachy - CENA: 415 zł
łydki+bikini głębokie - CENA: 415 zł
uda+łydki+bikini głębokie+pachy - CENA: 848 zł
uda+łydki+bikini głębokie+pośladki - CENA: 848 zł
uda+łydki+bikini głębokie+pachy+przedramiona - CENA: 995 zł
uda+łydki+bikini głębokie+pachy+przedramiona+ramiona  - CENA: 1099 zł
bikini głębokie z linią stringów+pachy: CENA: 415 zł
plecy panowie+pachy - CENA: 535 zł
klatka piersiowa+brzuch - CENA: 415zł
ramiona+plecy+kark - CENA: 635 zł
Twoja kombinacja zabiegów - CENA do uzgodnienia

Zobacz także

 • Laser frakcyjny

  Blizny, Rozstępy, Lifting, Odmładzanie

 • Laser na naczynka

  Naczynka, Zmiany rubinowe, Rumień

 • Odmładzanie laserowe

  Lifting, Zmarszczki, Ujędrnienie

Napisz do nas

Piccola Stella to nowoczesne studio urody i gabinet kosmetyki laserowej.
Zapraszamy na sprawdzoną depilację laserową, pozostałe zabiegi laserowe, zabiegi na twarz i ciało, makijaż permanentny.

© 2024 Piccola Stella, Rzeszów, ul. Lisa Kuli 7, tel. 17 740 40 41

Strona WWW używa plików cookie

Przejrzystość jest dla nas ważna! Poniżej wyjaśniamy, w jaki sposób i dlaczego wykorzystujemy Twoje dane osobowe. Pamiętaj, że masz pełną kontrolę nad ich konfiguracją - możesz dopasować ją do swoich potrzeb i preferencji.