Zadzwoń do nas: 17 740 40 41 lub 536 407 407

Informacja o zabiegu

Depilacja laserowa to jeden z najpopularniejszych zabiegów laserowych na świecie. Od wielu lat korzystają z niego zarówno kobiety, jak i mężczyźni. W naszym Studio możesz skorzystać z najlepszej technologii w dziedzinie trwałego usuwania owłosienia medycznym laserem diodowym LightSheer DUET® oraz jego najnowszą wersją LightSheer DESIRE®. Jako pierwsi na Podkarpaciu zaoferowaliśmy depilację laserową na tych sprzętach w 2011 i od tej pory depilujemy nieprzerwanie. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje bezpieczeństwo zabiegu, dobór najlepszych parametrów lasera oraz wysoką skuteczność.
Depilacja laserowa jest uznawana za najbardziej skuteczną metodę usuwania zbędnego owłosienia z naszego ciała. Technologia LightSheer dzięki temu że jest obecna i skuteczna na rynku od wielu lat to znalazła miliony klientów i jest najbardziej rozpoznawalną technologią do depilacji laserowej na świecie. Nasi klienci depilację laserową stosują ze względów:

 • Medycznych - polecana jest osobom z nadmiernym owłosieniem (np. owłosienie na twarzy u kobiet lub mocno owłosione plecy i kark u panów). Nadmierne owłosienie może być spowodowane zaburzeniami gospodarki hormonalnej (np. po ciąży lub terapii lekowej), hirsutyzmem, czyli chorobą odpowiedzialną za nadmierny porost owłosienia, jak również cechami genetycznymi - osoby o ciemnej oprawie mają zazwyczaj większe owłosienie ciała.
  Depilacja laserowa jest także doskonałym rozwiązaniem dla osób, u których występuje zapalenie mieszków okołowłoskowych i wrastające włoski. Po zabiegach laserem ilość krostek związanych z zapalaniem okołomieszkowym znacznie się zmniejszy.
   
 • Estetycznych - po serii zabiegów depilacji laserowej skóra w miejscu zabiegowym (np. pachy, okolice bikini) jest gładka i bez podrażnień spowodowanych tradycyjnym goleniem. Skóra bez zbędnego owłosienia jest bardziej elegancka - np. wąsik, czyli włoski nad górną wargą u pań będą wyglądać mało estetycznie.
   
 • Praktycznych - po wykonanej serii zabiegów depilacji laserowej nie trzeba się codziennie golić w tradycyjny sposób, czy też używać wosków depilujących. Szczególnie docenią to Panie, które korzystają z basenu, chodzą na plażę, czy też noszą krótkie sukienki.
  W przypadku Panów, pozbycie się nadmiernego owłosienia z karku, pleców, czy też klatki piersiowej ograniczy pocenie się i przepacanie ubrań i przez to zwiększy komfort codziennego życia. Z depilacji laserowej najczęściej korzystają Panowie, którzy ze względu na pracę noszą często koszule, podróżują, mają styczność z klientami i potrzebują zachować higienę i elegancki wygląd przez cały dzień. Depilacja laserowa jest także pomocna dla osób uprawiających sporty, np. bieganie, basen, rower.

JAK WYGLĄDA ZABIEG I JAK DZIAŁA LASER

Laser działa na melaninę - barwnik znajdujący się w naszym włosie. Poprzez zastosowanie wiązki lasera uszkodzeniu ulega mieszek włosowy (wraz z cebulką). Im więcej melaniny we włosie (ciemniejszy włos), tym jesteśmy w stanie osiągnąć większą skuteczność. Przez to, że nasze włosy nie rosną wszystkie w jednym czasie to musimy powtarzać depilację laserową kilka razy. Nasze włosy mogą być w fazie wzrostu i właśnie na nie działa laser, jak również być w fazie uśpienia, która trwa od 4 do 8 tygodni. Po tym okresie włosy znowu zaczynają rosnąć, dlatego zabiegi laserem diodowym powtarza się średnio od czterech do sześciu razy, aby usunąć pozostałe włosy. Już po pierwszym zabiegu usunięte zostaje nawet do 20-30% włosów w fazie wzrostu. Po całej kuracji laserowej obserwuje się średnią skuteczność w granicach 80% do 95%, przy czym należy pamiętać, że skuteczność oraz ilość niezbędnych zabiegów jest indywidualna, zależna między innymi od depilowanej partii ciała, gęstości owłosienia, jego kDepilacja laserowa LightSheer DUET/DESIREoloru. Przed każdym zabiegiem dobieramy indywidualnie parametry lasera, tak aby depilacja laserowa była bezpieczna dla Twojej skóry, a jednocześnie jej skuteczność była wysoka. Podczas zabiegu odczuwalne na skórze jest działanie lasera, a stopień tego odczucia jest indywidualny, zależny od wrażliwości skóry. Intensywność odczuć jest niewielka, ale dla wrażliwych osób stosujemy dodatkowe chłodzenie skóry zimnym powietrzem, co znacznie zmniejsza odczucia zabiegu. Ponieważ jest to bardzo drogi sprzęt wybierając zabiegi LightSheer DUET® oraz LightSheer DESIRE® stawiasz na najwyższą jakość, sprawdzoną na całym świecie.

Zabiegi depilacji laserowej w naszym Studio Urody są wykonywane od 2011 roku przez doświadczony personel, który jest w pełni przeszkolony, posiada odpowiednie certyfikaty oraz służy Państwu fachową radą. Konsultacje oraz próba laserowa jest u nas zupełnie bezpłatna.
Laserem medycznym LightSheer DUET® można usuwać owłosienie niemal z każdej części ciała. Depilację na partiach ciała, które nie są poddawane ekspozycji na słońce (np. pachy, bikini) można wykonywać przez cały rok. Również jeśli nie opalasz się w okresach słonecznych to także bez obaw możesz skorzystać z depilacji.
Jeśli natomiast w okresie letnim lubisz się opalać to najlepszym czasem na depilację laserową będzie sezon od jesieni do końca wiosny. W związku z tym, że zabiegi trzeba powtarzać kilka razy to dobrze jest zaplanować depilację odpowienio szybko, tak aby np. na lato cieszyć się gładkimi nogami.
Przed zabiegiem nie są wymagane badania lekarskie. Szczegółowe przeciwwskazania są opisane poniżej. Przed zabiegiem nie wolno wyrywać włosków, stosować wosków, ani ręcznych depilatorów. W dniu zabiegu należy ogolić miejsce zabiegowe maszynką. Zabieg poprzedzony jest krókim wywiadem na temat przeciwwskazań. Miesiączka nie jest przeciwwskazaniem do wykonania depilacji laserowej. Bezpośrednio po zabiegu skóra w miejscu depilacji może być delikatnie zaczerwieniona. Nasz personel podpowie Ci jak zadbać i pielęgnować skórę w tym miejscu.

ŚREDNI CZAS WYBRANYCH ZABIEGÓW DEPILACJI LASEREM:

 • pachy: 10-20 minut
 • bikini: 20-30 minut
 • ramiona: 10-15 minut
 • plecy: 20-30 minut
 • klatka piersiowa: 15-20 minut
 • cała twarz: 20-30 minut
 • całe nogi: 30-40 minut

Sprzęt

Laser medyczny LightSheer DUET® oraz jego najnowsza wersja LightSheer DESIRE® uznawane są za najmocniejsze i najskuteczniejsze na świecie systemy do usuwania owłosienia. Stworzone zostały przez firmę Lumenis, światowego lidera wśród producentów sprzętu medycznego oraz kosmetycznego. Technologia LightSheer pierwotnie zarezerwowana był jedynie dla armii amerykańskiej, ale dzięki zatwierdzeniu do stosowania przez Urząd ds. Leków i Żywności w USA (FDA) znalazła również zastosowanie w medycynie estetycznej. Uzyskanie certyfikatu FDA jest bardzo rygorystyczne. Producent musi przeprowadzić szereg badań i udowodnić, że jego sprzęt faktycznie daje skuteczne efekty. Większość urządzeń do depilacji producentów chińskich, koreańskich, czy nawet europejskich nie posiada certyfikatu FDA, a co za tym idzie, ich skuteczność nie została tak rygorystycznie sprawdzona. LightSheer to najwyższa jakość oraz skuteczność – Złoty Laur Kosmetologii 2014 oraz Złoty Laur Kosmetologii 2015.

http://studio-piccolastella.pl/wp-content/uploads/2015/02/lightsheer-desire.jpgLaury2014i2015

Technologia LightSheer jest dostępna na rynku od 20 lat i ciągle rozwijana. Usuwanie owłosienia przy pomocy lasera diodowego LightSheer DUET® oraz LightSheer DESIRE® to wysoki standard w porównaniu do innych metod depilacji, szczególnie w stosunku do foto-depilacji IPL. Urządzenia typu IPL nazywane są często mylnie "laserami", jednak w rzeczywistości światło uzyskiwane przy IPL emituje lampa ksenonowa. Spektrum działania lampy ksenonowej jest zupełnie inne niż lasera diodowego, a co za tym idzie również skuteczność depilacji takim sprzętem jest także inna. Klienci znają i doceniają wysoką skuteczność depilacji laserowej, która nie tylko daje znakomite rezultaty, ale również zapewnia wysoki komfort oraz bezpieczeństwo.

Dzięki zastosowaniu dwóch końcówek oraz rewelacyjnej technologii zasysania czas zabiegu jest znacznie krótszy w porównaniu do pozostałych systemów, jak również prawie bezbolesny, co w rezultacie daje ogromny komfort dla klienta. Dodatkowo, końcówki głowic są chłodzone, przez co odczuwanie strzału lasera na skórze jest znacznie mniejsze niż w innych urządzeniach do depilacji. Chłodzone głowice pozwalają także na zastosowanie większej mocy, przez co depilacja jest skuteczniejsza. W konkurencyjnych urządzeniach chwalona jest ich wysoka moc, ale w rzeczywistości nie można tej mocy wykorzystać przy zabegu, właśnie ze względu na brak chłodzenia głowic.

Zabieg usuwania owłosienia laserem LightSheer DUET

Unikalny system zasysania

Uwaga na stare systemy LightSheer, na których wykonywane są usługi depilacji. Wiele z nich utraciło kalibrację, przez co głowica podczas zabiegu laserowego może nie utrzymywać zadanych parametrów. Efektem tego, jest słabsza skuteczność i będziemy musieli powtarzać zabieg więcej razy. Lasery w naszym posiadaniu są sprawdzane, kalibrowane i na bieżąco serwisowane przez oficjalny serwis producenta w Polsce.
Na rynku pojawiły się również salony oferujące tzw. depilację "weekendową", czyli wykonywaną od czasu do czasu na wypożyczonym sprzęcie. Nie ma wtedy możliwości sprawdzenia stanu sprawności lasera i jego efektów. Dodatkowo, osoba wykonująca taki zabieg nie będzie miała dużego doświadczenia w pracy z urządzeniem.

Efekty

Zabieg depilacji laserowej na pojedynczej trwa od kilku do kilkunastu minut, a wysoką skuteczność można uzyskać już po kilku seansach, dzięki czemu koszt całej kuracji jest cenowo atrakcyjny. Zazwyczaj wykonuje się od 4 do 6 zabiegów w kilkutygodniowych odstępach. Niektóre osoby mogą wymagać zabiegu przypominającego np. po okresie roku. Dokładna ilość zabiegów jest indywidualna, zależna od depilowanej partii ciała, kolorytu włosów i cery, przyjmowanych leków, gospodarki hormonalnej ciała.

Za każdym razem usuwamy ok. 20-30% owłosienia w fazie wzrostu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasz kosmetolog dobiera optymalne parametry lasera przy każdym zabiegu, tak aby zabieg przyniósł najlepsze efekty.

W przeciwieństwie do innych metod depilacji dostępnych na rynku LightSheer DUET® oraz LightSheer DESIRE® dają trwałe rezultaty. Laser nie powoduje negatywnych efektów jak rozdwajanie się włosa, jego wzmocnienie, czy też chwilowe uśpienie, tak jak w przypadku tanich urządzeń IPL. Nie daj się nabierać na tanie zabiegi wykonywane na azjatyckim sprzęcie o marnej jakości. Wybierz Lightsheer – bezpieczeństwo dla Ciebie, a zarazem wysoką jakość i skuteczność.

Efekt depilacji laserowej LightSheer DUET/DESIRE

Przed zabiegiem

 • Przed zabiegiem nie są wymagane badania.
 • Przy pierwszym zabiegu nasz personel przeprowadzi krótki wywiad przygotowujący do zabiegu.
 • Nie opalać miejsc zabiegowych, nie stosować samoopalaczy lub kremów samoopalających.
 • Nie wyrywać włosów przed zabiegiem
 • Należy w dniu zabiegu (lub dzień przed) zgolić miejsca, które będą poddawane depilacji
 • Należy zapoznać się z przeciwwskazaniami do zabiegu.

Przeciwwskazania

 • Ciąża
 • Choroby nowotworowe
 • Niektóre terapie hormonalne (hormony światło uczulające)
 • Opryszczka aktywna
 • Infekcja skóry w miejscu wykonywania zabiegu
 • Skłonności do bliznowców i przebarwień
 • Bielactwo
 • Łuszczyca

Oprócz wymienionych wyżej mogą występować także przeciwwskazania czasowe:

 • Mocna opalenizna,
 • Stosowanie ziół lub preparatów ze składnikami światło-uczulającymi,
 • Stosowanie antybiotyków i sterydów

Jeśli masz wątpliwości co do przeciwwskazań to zadzwoń lub napisz do nas.

Cennik

Depilacja laserem medycznym LightSheerDUET i LightSheer DESIRE

MAŁA PARTIA
    
(jedna do wyboru) 
1 zabieg 4 zabiegi

Baki, Broda, Brwi, Brodawki,
Dłonie,  Górna warga,  Kark,
Lędźwie, Linia biała, Policzki,
Szyja, Szpara między
pośladkami, Uszy

119 zł
400 zł
(476 zł)
DUŻA PARTIA
    
(jedna do wyboru)  
1 zabieg 4 zabiegi
Bikini klasyczne lub głębokie,
Brzuch,Klatka piersiowa, Łydki,
Pachy, Plecy Panie, Pośladki,
Przedramiona, Ramiona, Uda
229 zł
800 zł
(916 zł)
POZOSTAŁE 1 zabieg 4 zabiegi
Plecy panowie 349 zł 1029 zł
(1396 zł)

POŁĄCZ PROMOCJE – Robiłaś już u nas pojedyncze partie – dopłać tylko różnicę do pakietu i skorzystaj z niższych cen

cała twarz - CENA: 349 zł
cała ręce - CENA: 399 zł
całe nogi - CENA: 396 zł
górna warga + broda - CENA: 195 zł
górna warga + broda + baki - CENA: 249 zł
wąsik+pachy - CENA: 249 zł
broda+pachy - CENA: 249 zł
łydki+pachy - CENA: 375 zł
łydki+bikini głębokie - CENA: 375 zł
uda+łydki+bikini głębokie+pachy - CENA: 748 zł
uda+łydki+bikini głębokie+pośladki - CENA: 748 zł
uda+łydki+bikini głębokie+pachy+przedramiona - CENA: 895 zł
uda+łydki+bikini głębokie+pachy+przedramiona+ramiona  - CENA: 999 zł
bikini głębokie z linią stringów+pachy: CENA: 375 zł
plecy panowie+pachy - CENA: 495 zł
klatka piersiowa+brzuch - CENA: 395zł
ramiona+plecy+kark - CENA: 595 zł
Twoja kombinacja zabiegów - CENA do uzgodnienia

Zobacz także

 • Laser frakcyjny

  Blizny, Rozstępy, Lifting, Odmładzanie

 • Zamykanie naczynek

  Naczynka, Zmiany rubinowe, Rumień

 • Odmładzanie laserowe

  Lifting, Zmarszczki, Ujędrnienie

Napisz do nas

Piccola Stella to nowoczesne studio kosmetyki laserowej oraz medycyny estetycznej.
Zapraszamy na trwałą depilację laserową medycznym sprzętem LightSheer DUET i LightSheer DESIRE oraz na pozostałe zabiegi laserowe, zabiegi na twarz i ciało, makijaż permanentny.

© 2022 Piccola Stella, Rzeszów, ul. Lisa Kuli 7, tel 17 740 40 41

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat