Zadzwoń do nas: 17 740 40 41 lub 536 407 407

Informacja o zabiegu

Permanentny_2Makijaż permanentny wykonujemy zarówno ręcznie, przy użyciu tzw. piórka, jak również maszynowo metodą Long-Time-Liner® Conture® Make-up. To niemieckie urządzenie uznawane jest za najbardziej precyzyjne i bezpieczne, zapewniające długotrwały, naturalny i harmonijny wygląd. To również gwarancja satysfakcji z bycia piękną o każdej porze dnia i nocy oraz niesamowity komfort na co dzień.

Makijaż Long-Time-Liner®Conture®Make-up utrzymuje się średnio przez okres od dwóch do pięciu lat w zależności od indywidualnej szybkości regeneracji naskórka u klientki, rocznie schodzi około 20 – 30% intensywności. Makijaż Conture®Make-up można poprawiać, odświeżać, zastępować innymi kolorami lub pozostawić do momentu całkowitego rozjaśnienia. Pigmentacji dokonuje się po wcześniejszym ustaleniu koloru barwnika, odpowiednim nadaniu idealnego kształtu wg kanonów wizażu, kolorytu skóry i oczekiwań klientki. Stosujemy jedynie wysokiej klasy, oryginalne pigmenty. To zapewnia bezpieczeństwo zabiegu - pigmenty są testowane pod względem reakcji alergicznych, odkażone, nieorganiczne, pochodzenia mineralnego.
Pełny efekt makijażu permanentnego uzyskuje się podczas dwóch spotkań. Przy pierwszym zabiegu wykonywany jest rysunek wstępny, jest on akeptowany przez klientkę i wtedy można przystąpić do pigmentacji. W przeciągu 2-3 tygodni następuje częściowe wyłuszczenie barwnika, dlatego jest on uzupełnieniany podczas drugiego zabiegu. Wielkość wyłuszczenia jest indywidualna, zależna od właściwości cery oraz pielęgnacji skóry w miejscu makijażu.

W ramach Long-Time-Liner® Conture® Make-up wykonujemy:

 • makijaż permanentny brwi
 • makijaż permanentny ust

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI

Brwi stanowią ramę dla urody twarzy i od wielu wieków ich wygląd jest podkreślany przez kobiety. Niestety nie zawsze nasze naturalne brwi są perfekcyjne lub też wraz z wiekiem zmienia się ich kształt, kolor oraz gęstość. Za pomocą makijażu permanentnego wykonanego metodą Conture make-up podkreślimy charakter twarzy, wyrównamy ewentualne asymetrie, wypełnimy braki we włoskach, zapewniając sobie elegancję i perfekcyjny łuk brwi każdego dnia.
Makijaż permanentny brwi przy pomocy urządzenia Long-Time-Liner® wykonujemy trzema metodami:
- metodą cienia
- metodą włoskową
- metodą ombre

Makijaż permanentny brwi - metoda cienia (cieniowania) jest tradycyjną i najbardziej znaną jeśli chodzi o zmianę kształtu brwi. W sposobie wykonania jest zbliżona do tatuażu - tatuuje się brwi w celu ich wypełnienia oraz nadania kształtu. Używa się do tego naturalnych pigmentów, które nie są toksyczne i nie powodują alergii. Za pomocą igły zawartej w urządzeniu Long-Time-Liner® wprowadza się je do przestrzeni międzykomórkowej naskórka. Tradycyjną metodę cienia można stosować na każdy typ skóry. Wykonuje się ją na całej powierzchni łuku brwiowego. Efekt po zabiegu jest podobny, jak po świeżo zrobionej hennie. Brwi są mocno zarysowane i sprawiają, że rysy twarzy nawet bez makijażu stają się bardziej wyraźne.
Makijaż permanentny metodą cienia jest polecany dla osób, które na co dzień wolą siebie w mocniejszym make-upie. Decydują się na niego także kobiety mające bardzo nieregularny lub mało widoczny kształt brwi.

Makijaż permanentny brwi - metoda włoskowa polega na stworzeniu takiego rysunku na łuku brwiowym, aby do złudzenia przypominał naturalne brwi. Linergistka pigmentuje na skórze pojedyncze linie o kształcie przypominającym naturalny włos. Rysunek nowych włosków musi być dobrze zaplanowany. Grubość, kształt, położenie i odpowiednie odległości między liniami decydują o naturalnym efekcie makijażu. Metoda włoskowa jest bardziej naturalna i w wyglądzie zbliżona do rzeczywistych brwi. Jeśli więc zależy Ci na naturalnym i dyskretnym makijażu zdecyduj się właśnie na nią.

Makijaż permanentny brwi - metoda ombre jest nowoczesną metodą pigmentowania, której zadaniem jest uzyskanie bardzo naturalnego, a jednocześnie nowoczesnego wyglądu brwi. Ombre to rodzaj metody cienia z tym, że do pigmentacji używa się kilku odcieni barwnika, dzięki czemu możemy uzyskać niemal trójwymiarowy efekt. Brwi pigmentuje się jaśniej u nasady, gdzie barwnik jest rozproszony, a mocniej przy końcówce.

Jeśli nie masz pewności, która z metod pigmentacji brwi będzie najlepiej dopasowana do Twojej urody i preferencji to nasze linergistki doradzą i dobiorą zarówno technikę, jak i kształt oraz kolor barwnika. W naszym Studio wykonasz także makijaż permanentny brwi metodą piórkową (ręczną), czyli tzw. microblading, opisany na naszej stronie internetowej w zakładce z zabiegiem.

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST

Wykonując makijaż permanentny ust tworzymy idealny obrys, likwidujemy ich asymetrię, korygujemy kształt, powiększając lub pomniejszając. Wypełniając całe usta kolorem wyrównujemy nierówności pigmentacyjne. Możemy uzyskać efekt delikatnych, naturalnych, świeżych ust lub intensywnie zarysowanych z wyraźnym konturem.

Możecie zapomnieć o porannym malowaniu ust i uzupełnianiu pomadki w ciągu dnia. Ten makijaż będzie wyglądał cały czas tak samo, po wyjściu z basenu lub zjedzeniu kolacji czy pocałunkach. Zawsze równe i w idealnym odcieniu, takie usta chce mieć każda kobieta.
Wykonujemy makijaż permanentny ust na trzy sposoby:

– wypełnienie ust kolorem – namalowanie konturu oraz zamalowanie tym samym kolorem ust co sprawia wrażenie że są one pomalowane szminką

– kontur z zacienieniem – namalowanie konturu z delikatnym zacieniowaniem przy konturze

– kontur – namalowanie samego konturu ust.

Makijaż permanentny ust Lip Light – jest dodatkowe rozświetlenie ponad górną wargą, któro powiększy optycznie zbyt płaskie usta. Bardzo efektownie uwydatnia wargi i nadaje trójwymiarowy wygląd. Lip light nie jest pogrubieniem konturu, lecz techniką opracowaną przez wizażystów Long-Time-Liner, aby osiągnąć jeszcze wyższy poziom i satysfakcję klientów.

Ze względu na płytką pigmentację do trzeciej warstwy naskórka nie dochodzi podczas pigmentacji do krwawienia, jednak przebiegają tutaj drobne zakończenia nerwowe. Klientki mogą odczuwać pewien dyskomfort, w zależności od indywidualnego progu bólu. Większość klientek odczuwa delikatne drapanie, często ledwie odczuwalne. Przed zabiegiem i w trakcie na skórę nakłada się dezynfektant z dodatkowym działaniem znieczulającym, co skutecznie zapewnia ulgę od nieprzyjemnych odczuć.

Bezpośrednio po zabiegu barwa ust jest dość intensywna, nawet w przypadku makijażu bardzo delikatnego. Nie należy się tym martwić, gdyż w ciągu 4-7 dni zabarwienie makijażu blednie do 50% barwy wyjściowej. Przy obowiązkowej korekcie efekt zabiegu jest wzmacniany.

Przez 3 dni po zabiegu obowiązkowo należy przyjmować 2 razy dziennie tabletki HEVIRAN 800. Miejsce poddane pigmentowaniu należy traktować szczególnie delikatnie. Nie wolno moczyć,  trzeć,  dotykać skóry w miejscu pigmentacji. Skóra poddawana pigmentacji w żadnym wypadku nie może być myta mydłem ani traktowana innymi kosmetykami niż zalecane przez linergistkę. Nie należy korzystać z sauny, solarium, zabiegów SPA oraz basenu. Usta trzeba nawilżać kilka razy dziennie smarując pigmentowaną powierzchnię bardzo cienką warstwą specjalnego kremu z witaminą E LTL wzmacniającego ochronę skóry. Po zagojeniu nie powinno się dopuszczać do wysuszania oraz mocnego opalania pigmentowanej skóry. Należy również unikać agresywnych peelingów w miejscu makijażu trwałego. Powyższe zasady pomogą uzyskać najlepszy efekt oraz uchronią od wystąpienia odbarwienia.

Sprzęt

2009_AwardUrządzenie Long-Time-Liner® rozwijane i udoskonalane przez ponad 20 lat bazuje na najnowszych odkryciach w nauce i technologii. Jego najnowsza wersja została pierwszy raz przedstawiona na targach Beauty Forum w Monachium w październiku 2009 roku. Posiada certyfikat urządzenia spełniającego wymogi dyrektywy o produktach medycznych. Innowacyjność firmy Long-Time-Liner® zyskała przychylność użytkowników, w związku z czym firma otrzymała wiele prestiżowych nagród. Ostatnimi były: Beauty Forum Award w roku 2008 – 1 miejsce w dziedzinie makijażu permanentnego, Reader’s Choice Award 2009/10 oraz Beauty Award 2010/2011 za najlepsze urządzenie do makijażu permanentnego. Jest to jeden z niewielu aparatów produkcji europejskiej i w porównaniu do innych tego typu rządzeń aparat posiada unikalną technologię zapewniającą maksymalną precyzję przy jednoczesnym poczucie komfortu podczas zabiegów.

W naszym Studio makijaż permanentny Long-Time-Liner® Conture® Make-up wykonują licencjonowane Linergistki. Najwyższą jakość zapewniają również oryginalne, trwałe i higienicznie zapakowane pigmenty producenta, które spełniają standardy EEC i FDA.
Zanim zdecydujesz się na makijaż permanentny wykonywany maszynowo to upewnij się na jakim urządzeniu zostanie zrobiony zabieg i jakie barwniki będą użyte. Tanie urządzenia produkcji azjatyckiej nie przechodzą tak rygorystycznych badań, a co za tym idzie nie zawsze mogą zagwarantować precyzję pigmentacji. Również jakość stosowanych barwników ma wpływ na kolor, wyłuszczanie oraz blednięcie koloru na przestrzeni czasu. Tanie barwniki mogą zawierać tlenki żelaza, które są dla naszego organizmu toksyczne.

Efekty

Makijaż Long-Time-Liner®Conture®Make-up utrzymuje się przez okres od trzech do pięciu lat w zależności od indywidualnej szybkości regeneracji naskórka u klientki, rocznie schodzi około 20 – 30% intensywności.

Makijaż permanentny brwi metodą ombre:

Makijaż permanentny brwi metodą ombre

Makijaż permanentny brwi metodą ombre

Makijaż permanentny brwi metodą ombre

Makijaż permanentny brwi metodą cienia:

Makijaż permanentny brwi metodą cienia

Makijaż permanentny brwi metodą cienia

Makijaż permanentny brwi metodą cienia

Makijaż permanentny brwi metodą cienia

Makijaż permanentny ust:

Makijaż permanentny ust

Makijaż permanentny ust

Makijaż permanentny ust

Przed zabiegiem

Przez 3 dni przed zabiegiem należy obowiązkowo, 2 razy dziennie przyjmować tabletki HEVIRAN 800. Lek ten jest preparatem przeciwwirusowym, który chroni przed wystąpieniem opryszczki. Lek przyjmujemy po konsultacji z lekarzem. Aktywna opryszczka uniemożliwia nam wykonanie makijażu trwałego. Jeżeli zatem masz ten problem, zabieg powinnaś wykonywać po 2 tygodniach od całkowitego jej zagojenia. Przed zabiegiem należy poinformować linergistkę o wszelkich wykonanych wypełnieniach czy ostrzykiwaniach ust. Jeżeli są planowane, lepiej wykonać je po makijażu trwałym. Ważne jest, aby usta przed zabiegiem były odpowiednio nawilżone i wygładzone. Spierzchnięte i spękane słabiej przyjmują pigment.

Przeciwwskazania

 • Infekcja w miejscu wykonywania makijażu
 • Ciąża
 • Cukrzyca
 • Łuszczyca
 • Choroby autoimmunologiczne.

Cennik

Zabieg podstawowy + I korekta Cena Promocja
Brwi metodą cieniowania 900 zł 700 zł
Brwi metodą włoskową 1000 zł 800 zł
Brwi metodą ombre 950 zł 750 zł
II korekta (dodatkowa)   30% aktualnej cenny
Kontur ust 800 zł 700 zł
Kontur ust z wypełnieniem 1000 zł 800 zł
Kamuflaż (przykrycie) 300 zł  

Odświeżenie:

Do 1 roku: 30% aktualnej ceny
Do 2 lat:    50% aktualnej ceny
Do 3 lat:    75% aktualnej ceny

* Kosmetyki pielęgnacyjne po zabiegu gratis
* Rysunek, gdy klientka nie wykonuje makijażu permanetnego 50 zł

Zobacz także

 • Kosmetyka twarzy

  Peelingi, Oczyszczanie,
  Fototerapia

 • Depilacja laserowa

  LightSheer Duet
  LightSheer Desire

 • Bioelektro peeling

  Mikrodermabrazja, złuszczanie, poprawa cery

Napisz do nas

Piccola Stella to nowoczesne studio kosmetyki laserowej oraz medycyny estetycznej.
Zapraszamy na trwałą depilację laserową medycznym sprzętem LightSheer DUET i LightSheer DESIRE oraz na pozostałe zabiegi laserowe, zabiegi na twarz i ciało, makijaż permanentny.

© 2021 Piccola Stella, Rzeszów, ul. Lisa Kuli 7, tel 17 740 40 41

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat