Zadzwoń do nas: 17 740 40 41 lub 536 407 407

Opinie klientów o Studio Urody Rzeszów

Oceny zabiegów kosmetycznych

(Laser na twarz, depilacja laserowa owłosienia, laser frakcyjny w opiniach klientów)

 

Słuchamy naszych klientów. Każda opinia jest dla nas cenna. Oto kilka autentycznych opinii osób, które nas odwiedziły na różnych zabiegach.

Miałam problem z wrastającymi włoskami na bikini. Po goleniu maszynką lub depilatorze robiły mi się stany zapalne. Już po pierwszym zabiegu ilość włosów się zmniejszyłam, a depilację kontynuuję.
Paulina, 29 lat
 

Moją zmorą był trądzik. Mama probowała różne sposoby, ale nic nie skutkowało. W internecie zobaczyłam reklamę Piccola Stella, gdzie wykonuje się laser na trądzik. Wybrałam serię zabiegów. Różnica w wyglądzie skóry jest ogromna. Szczerze polecam!
Patrycja, 18 lat
 

Ze względów higienicznych zdecydowałem się na depilacje laserową. Namówiła mnie dziewczyna. Nie byłem przekonany, bo stereotyp faceta u kosmetyczki ciągle pokutuje w społeczeństwie. Najpierw zdecydowałem się na bezpłatną konsultację. Już podczas rozmowy z panią kosmetolog zostałem milo zaskoczony: pełen profesjonalizm, komfortowe pokoje, każdy przypadek potraktowany indywidualnie.
Rafał, 35 lat
 

Przez wiele lat borykałam się z wręcz męskim zarostem na brodzie. Aktualnie jestem po czwartym zabiegu depilacji laserowej i wiem, że dobrze trafiłam.
Anna, 38 lat
 

Jestem naturalną blondynką. Gęste brwi nigdy nie były moim atutem. Całe życie malowałam je sama kredką, później zaczęłam chodzić na hennę. Z wiekiem stało się to dla mnie bardzo uciążliwe, ponieważ henna szybko się zmywa, a ja mam problemy z chodzeniem. Wykonałam makijaż permanentny brwi. To ogromna wygoda i ozdoba oka. Koleżanki mówią, że odjęłam sobie lat i dodałam urody."
Maria, 58 lat
 

Podobnie jak moja babcia i mama miałam sporo popękanych naczynek. Skorzystałam z zabiegów laserowych w Piccola Stella. Teraz absolutnie nie żałuję. Stosowałam się do wszystkich zaleceń.
Magdalena, 45 lat
 

Na przedłużenie rzęs po raz pierwszy zdecydowałam się z okazji swojego ślubu. Obawiałam się o kondycję rzęs, lecz po zabiegu okazało się, że nie mam żadnych zastrzeżeń. Kolejny zabieg wykonałam przed wyjazdem w podróż poślubną ze względu na komfort podczas plażowania bez potrzeby nakładania makijażu. Teraz chodzę regularnie.
Sylwia, 30 lat
 

Pamiątką po trądziku młodzieńczym w moim przypadku okazały się rozległe blizny na całej twarzy. Byłem na pięciu zabiegach laserem frakcyjnym i to była bardzo dobra decyzja.
Adrian 20 lat
 

Zawsze miałam grube, szeroko rozrośnięte brwi. Chciałam nadać im ładny, regularny kształt wykonując regulację. Miałam nadzieję, że tak podstawowy zabieg potrafi wykonać każda pani kosmetyczka. Niestety nie trafiłam na profesjonalistę. W trakcie jednej wizyty pozbyłam się 80% moich brwi. W lustro patrzyłam z przerażeniem. Koleżanka poleciła mi swoją kosmetyczkę i tak trafiłam do Piccola Stella. W tej chwili czekamy na odrost brwi i rekonstruujemy łuk brwiowy. Moja oprawa oka nareszcie nabiera kształtu.
Daria, 27 lat
 

Od kilku sezonów w porze jesienno-zimowej decyduję się na zabieg RetixC. Moja skóra, po tak głębokim złuszczeniu jest odżywiona, miękka. Warto skorzystać z tak głębokiej regeneracji bez użycia igły czy skalpela.
Zofia, 64 lat
 

Ze względu na stan skóry na twarzy korzystałam z zabiegu laserowego odmładzania. Po wykonanej serii wizyt, widzę ogromną różnicę. Czuję się o wiele lepiej.
Joanna, 33 lat
 

Na przestrzeni kilku ostatnich lat w różnych salonach kosmetycznych, a także domowym sposobem, wykonywałam manicure hybrydowy. Moje paznokcie były w fatalnej kondycji: rozdwojone, kruche, matowe. Trafiłam do Piccola Stella z polecenia koleżanki. Tu także wykonałam manicure hybrydowy i o dziwo przez kolejne trzy tygodnie moje paznokcie nie wymagały żadnej poprawki. Polecam.
Ewa, 41 lat
 

Pierwszy mój zabieg w Piccola Stella to była depilacja laserowa. Później zdecydowałam się na kolejne wizyty na zabiegi na twarz (oczyszczanie, bioelectropeeling). Zostałam stałą klientką i mogę liczyć na rabaty.
Joanna, 42 lat

 

Chcesz przeczytać kolejne autentyczne opinie naszych zadowolonych klientów? Zapraszamy na naszą stronę firmową na Facebooku, gdzie poznasz recenzjach naszych klientów.

Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami po zabiegach w naszym Studio? Już dzisiaj możesz to zrobić poprzez formularz kontaktowy lub Facebooka. Twoja opinia jest dla nas ważna.

Napisz do nas

Piccola Stella to nowoczesne studio urody i gabinet kosmetyki laserowej.
Zapraszamy na sprawdzoną depilację laserową, pozostałe zabiegi laserowe, zabiegi na twarz i ciało, makijaż permanentny.

© 2024 Piccola Stella, Rzeszów, ul. Lisa Kuli 7, tel. 17 740 40 41

Strona WWW używa plików cookie

Przejrzystość jest dla nas ważna! Poniżej wyjaśniamy, w jaki sposób i dlaczego wykorzystujemy Twoje dane osobowe. Pamiętaj, że masz pełną kontrolę nad ich konfiguracją - możesz dopasować ją do swoich potrzeb i preferencji.