Zadzwoń do nas: 17 740 40 41 lub 536 407 407

Informacja o zabiegu

Medycyna estetyczna dzięki wysokiej skuteczności jest dzisiaj bardzo popularnym sposobem na zachowanie świeżości oraz piękna skóry na dłużej. Idąc na przeciw oczekiwaniom oferujemy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej na wysokim poziomie, w skład których wchodzą zarówno wypełnienia, jak i kuracje antycellulitowe, przeciw wypadaniu włosów, na bruzdy i inne. Stosujemy jedynie sprawdzone, markowe produkty, które zapewniają bezpieczeństwo oraz oczekiwany efekt.
Serdecznie zapraszamy na:

 • Mezoterapię igłową
 • Derma-Pen
 • Botoks
 • Wypełnienia

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa jest jedną z najbardziej znanych i bezpiecznych metod odmładzania skóry (twarz, szyja, dekolt), redukcji cellulitu, rozstępów skórnych oraz zapobiegania łysieniu. Zabieg polega na wstrzykiwaniu substancji aktywnych (witaminy, mikroelementy, wyciągi roślinne lub kwas hialuronowy) w głąb skóry, tam gdzie skóra tego najbardziej potrzebuje. Preparaty stosowane w mezoterapii igłowej powodują znaczną poprawę mikrokrążenia w skórze, redukują liczbę komórek tłuszczowych, pozwalają na utrzymanie właściwego napięcia skóry, zwiększają jej elastyczności, gładkości i przywracają młody wygląd. W naszym gabinecie wykonujemy mezoterapię ręcznie, dzięki czemu jesteśmy w stanie określić głębokość wkłuć, a także ilość podawanego preparatu.

Zabieg mezoterapii trwa od 30-stu do 60-u minut, w zależności od stosowanej kuracji i wielkości obszaru zabiegowego. Po zabiegu mogą pojawić się niewielkie zaczerwienienia skóry, które mogą utrzymywać się przez kilkanaście minut do kilku dni. W celu zwiększenia efektów zabieg powinien być wykonywany cyklicznie, a jego częstość zależy od okolicy ciała poddanej leczeniu i rodzaju stasowanych preparatów. Bezpośrednio po mezoterapii nie powinno się stosować masaży, kremów (z wyjątkiem zawierających witaminę K), nie pić alkoholu, nie korzystać z sauny i solarium.

Szczególnie polecamy:

 • Medycyna estetyczna (mezoterapia, botox)Kuracja antycellulitowa – polega na nakłuwaniu skóry igłą (co kilka centymetrów) i wstrzykiwaniu w tkankę podskórną koktajlu antycellulitowego (zawiera substancje, które poprawiają krążenie, wspomagają uwalnianie tłuszczu z komórek i usuwają cellulit). Dzięki temu składniki aktywne dostają się dokładanie tam, gdzie powinny działać. Nakłuwanie jest odczuwalne przez pacjentkę. Ciało może być potem lekko obolałe i mogą pojawić się niewielkie siniaki, które znikają w ciągu kilku następnych dni.
  Efekt wygładzenia skóry jest często widoczny od razu po zabiegu, ale dzięki temu, że wstrzyknięty pod skórę koktajl działa jeszcze przez wiele tygodni, walka z cellulitem jest bardziej skuteczna. Kuracja antycellulitowa daje najlepsze efekty jeśli zdecydujemy się na całą serię 4 zabiegów w odstępie 7-10 dni. Dla potrzymania rezultatów, zaleca się później jeden zabieg raz na pół roku. Najczęściej wybierane partie to tzw. boczki, brzuch oraz wałeczki podstawkowe.
 • Kuracja kwasem hialuronowym – kwas hialuronowy jest powszechnie nazywany „eliksirem młodości”. Występuje naturalnie w naszym organizmie, lecz z wiekiem jego ilość się zmniejsza. Możemy temu zaradzić poprzez stosowanie kuracji z kwasem hialuronowym, które poprawiają nawilżenie, napięcie i elastyczność skóry. Dodatkowo świetnie odżywiają oraz wygładzają zmarszczki. Dzięki temu nasza skóra staje się promienna i odmłodzona. Kurację taką można stosować na całej twarzy lub też jej częściach.
 • Wypadanie włosów - mezoterapia igłowaKuracja przeciw wypadaniu włosów – polecana zarówno kobietom, jak i mężczyznom z problemem wypadania włosów i łysieniem, a także jako profilaktyka tych dolegliwości. 
  Wskazaniem do zastosowania mezoterapii jest wypadanie włosów na skutek ubogiej diety, słabego krążenia, zmian hormonalnych, ciąży, laktacji oraz stresu. Często wypadanie włosów związane jest z innymi dolegliwościami, np. przewlekłe zatoki. Jeśli obserwujesz u siebie znaczne osłabienie włosów to nie czekaj aż będzie za późno i zacznij działać.
  Zabieg polega na powierzchownym ostrzykiwaniu skóry głowy przy użyciu substancji pobudzających wzrost i zapobiegających wypadaniu włosów. Zabieg nie jest bolesny, aczkolwiek niektórzy mogą odczuwać delikatne nakłucia. Po zabiegu skóra może być zaczerwieniona, a u niektórych mogą się pojawić drobne zasinienia, które zazwyczaj ustępują w ciągu kilkunastu godzin. Dzięki zastosowanej kuracji nasze włosy będą lepiej dotlenione i odżywione, staną się mocniejsze, a ich wypadanie zostanie zahamowane. Pobudzone w ten sposób cebulki włosów będą mieć również większą szansę na ponowny odrost. W celu uzyskania pożądanych efektów kurację tą powinno wykonywać się w serii 3-5 zabiegów w odstępach ok. 10 dni.

Derma-Pen

Derma Pen to nowoczesne urządzenie do mezoterapii mikroigłowej wykorzystywane między innymi do regeneracji skóry, usuwania zmarszczek oraz leczenia blizn i redukcji rozstępów. Specjalny kartridż z mikroigłami dzięki pełnej kontroli szybkości i głębokości wbijania się igieł skuteczniej oraz mniej boleśnie niweluje niedoskonałości skóry. Każdy kartridż jest jednorazowego użytku, sterylnie zapakowany, co gwarantuje bezpieczeństwo i higienę podczas wykonywania zabiegu.

Derma Pen wytwarza w skórze kanaliki tzw. mikrouszkodzenia, powodując tym samym zwiększenie wytwarzania kolagenu i elastyny, co sprawia, że skóra wolniej się starzeje. Jego podstawowym zadaniem jest usunięcie martwego naskórka i rozluźnienie połączeń między jego komórkami z jednoczesnym pobudzeniem do odnowy i regeneracji skóry. Prowadzi to do wzrostu przepływu krwi w skórze i pobudzenia fibroblastów do syntezy kolagenu i elastyny. Każdy kolejny zabieg stopniowo spłyca blizny oraz derma-pen_3niweluje zmarszczki.

Urządzenie pozwala na wykonanie nakłuć od 0,25 do 2,00 mm w głąb skóry dzięki czemu możliwa jest stymulacja głębszej warstwy skóry, gdzie znajduje się najwięcej fibroblastów.
Nakłuwanie: od 20 do 90 nakłuć na sekundę.

Derma Pen szczególnie polecamy dla:

 • spłycenia drobnych zmarszczek twarzy, szyi
 • poprawy jakości skóry zwiotczałej i  z utratą elastyczności
 • redukcji zmarszczek dekoltu oraz innych drobnych
 • redukcji blizny potrądzikowych, pooparzeniowych i pooperacyjnych

Botoks

Zabieg iniekcji botoksem trwa od kilkunastu minut do pół godziny. Cała procedura jest praktycznie bezbolesna i umożliwia powrót do codziennej aktywności w niedługim czasie po wykonaniu zabiegu. Mogą pojawić się lekkie zaczerwienienie i delikatne ślady po nakłuciach.

Pierwsze efekty wygładzenia zmarszczek widoczne są już w pierwszych dniach, a ostateczny efekt działania botuliny obserwujemy po około tygodniu od wykonania zabiegu. Podobnie jest w przypadku zastosowania botoksu przy walki z nadpotliwością.

Czas utrzymania się efektów zastosowania botoksu może różnić się w zależności od predyspozycji konkretnego pacjenta. Najczęściej jest to okres od kilku miesięcy do roku czasu.

Zabiegi botoksem:

 • Redukcja zmarszczek górnej części twarzy – botoks doskonale sprawdza się zarówno przy usuwaniu zmarszczek poziomych (linie czołowe), jak i „kurzych łapek”, zmarszczek powstających pomiędzy brwiami
 • Leczenie nadpotliwości – nadpotliwość to przypadłość sporej i wciąż rosnącej części populacji. Niestety potrafi ona negatywnie wpłynąć na jakość życia cierpiących na nią osób, zarówno w sferze prywatnej, jak i zawodowej. Pocenie się jest powodowane przez liczne czynniki psychiczne, jak choćby stres, czy też fizyczne (wysiłek, temperatura). Po wstrzyknięciu botuliny w obszary charakteryzujące się nadmierną potliwością (pachy, dłonie, stopy), zablokowane zostają połączenia nerwowo-mięśniowe w tym obszarze, co prowadzi do wstrzymania wydzielania potu przez zlokalizowane tam gruczoły potowe.

Wypełnienia

Wypełnienia stosuje się przede wszystkim na zmarszczki, czyli pojawiające się wraz z wiekiem deformacje skóry. Powstanie zmarszczek jest skutkiem coraz mniejszej ilości kwasu hialuronowego, kolagenu i elastyny w skórze. W efekcie staje się ona mało elastyczna, cienka, wysuszona i pomarszczona. Oprócz czynników wewnętrznych, na proces powstawania zmarszczek mają wpływ także: szkodliwe promieniowanie słoneczne UVA i UVB, stresujący tryb życia, niewłaściwe odżywianie, palenie tytoniu, nieprawidłowa pielęgnacja skóry, czy gwałtowny spadek wagi. Poza walką ze zmarszczkami, wypełnienie może być stosowane także przy poprawie wyglądu ust, które również z wiekiem zmieniają swój wygląd, są często cieńsze i mniej nawilżone.

Jako wypełnienie używany jest usieciowany kwas hialuronowy. Zabieg trwa od 30-stu do 60-u minut w zależności od obszaru, na którym jest wykonywany, a koszt uzależniony jest od ilości zużytego preparatu. Pacjentka może odczuwać delikatne nakłucia, ale jest możliwość miejscowego znieczulenia, dzięki czemu zabieg staje się bezbolesny. Bezpośrednio po zabiegu mogą występować delikatne siniaki i podpuchnięcia, które znikają w kolejnych dniach. Pierwsze efekty zabiegu są widoczne zaraz po jego wykonaniu, a efekt końcowy uzyskujemy po 5-7 dniach. Wypełnienie utrzymuje się nawet do 14 miesięcy i jest zależne od indywidualnych predyspozycji pacjentki. Zabieg polecamy zarówno paniom, jak i panom, ceniącym swój wygląd.

Sprzęt

Wszystkie zabiegi wykonujemy przy użyciu sterylnych, jednorazowych igieł i strzykawek oraz kartridży dla zabiegów Derma-Pen. Stosujemy sprawdzone preparaty o wysokiej jakości, które gwarantują bezpieczeństwo. Personel wykonujący zabiegi medycyny estetycznej jest przeszkolony i posiada doświadczenie w tego rodzaju zabiegach.

Przed zabiegiem

 • Należy zapoznać się z przeciwwskazaniami do zabiegu.
 • Nie spożywać alkoholu przed zabiegiem.
 • Nie zaleca się spożywania środków oraz produktów podnoszących ciśnienie we krwi np. kawy, napojów energetycznych.
 • Przed zabiegiem należy powiadomić o przyjmowanych preparatach farmakologicznych bądź lekach.

Przeciwwskazania

 • Ciąża oraz karmienie piersią
 • Choroby krwi (anemia, małopłytkowość)
 • Choroby nowotworowe
 • Aktywne infekcje wirusowe oraz bakteryjne
 • Przerwana ciągłość skóry, otwarte rany, poparzenia
 • Wirusowe zapalenie wątroby
 • Alergia na składniki preparatu
 • Epilepsja
 • Cukrzyca (względne)
 • Zaburzenia krzepliwości krwi i przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych, niesterydowych leków zapalnych (np. Aspiryny, Acard),
 • Skłonność do bliznowacenia
 • Choroby autoimmunologiczne (np. choroba Graves Basedowa i zapalenie tarczycy typu HASHIMOTO, stwardnienie rozsiane, nużliwość mięśni - (Miastenia), reumatoidalne zapalenie stawów, twardzinę, zespół Sjogerna, zespół przewlekłego zmęczenia, gościec mięśniowo-ścięgnisty, itp.
 • Inne przeciwwskazania specyficzne dla konkretnego zabiegu medycyny estetycznej

Cennik

Kwas hialuronowy nieusieciowany

 • Mezoterapia igłowa z kwasem (1ml): cała twarz – CENA: 390zł
 • Mezoterapia igłowa z kwasem: oczy – CENA: 150zł
 • Mezoterapia igłowa z kwasem: czoło – CENA: 150zł
 • Mezoterapia igłowa z kwasem: usta (nawilżenie) – CENA: 250zł
 • Mezoterapia igłowa z kwasem: bruzdy nosowo-wargowe – CENA: 150zł
 • Mezoterapia igłowa z kwasem: bruzdy marionetki – CENA: 150zł

Koktajle

 • Mezoterapia igłowa (koktajl liftingująco-nawilżający), twarz – CENA: 200zł
 • Pakiet 5 zabiegów co 10-14 dni na twarz – CENA: 1000zł   800zł
 • Mezoterapia igłowa (koktajl pod oczy) – CENA: 120zł
 • Pakiet 5 zabiegów co 10-14 dni pod oczy – CENA: 600zł   450zł
 • Mezoterapia – kuracja antycellulitowa na uda – CENA: 200zł
 • Pakiet 5 zabiegów co 10-14 dni na uda – CENA: 1000zł   800zł
 • Mezoterapia – kuracja antycellulitowa na brzuch – CENA: 200zł
 • Pakiet 5 zabiegów co 10-14 dni na brzuch – CENA: 1000zł   800zł
 • Mezoterapia – kuracja antycellulitowa na „boczki”– CENA: 100zł
 • Pakiet 5 zabiegów co 10-14 dni na boczki – CENA: 500zł  350zł
 • Mezoterapia – kuracja antycellulitowa: wałeczki podstanikowe – CENA: 100zł
 • Pakiet 5 zabiegów co 10-14 dni na wałeczki podstanikowe – CENA: 500zł  350zł
 • Super Pakiet: brzuch+uda+boczki – CENA: 500zł  350zł
 • Kuracja przeciw wypadaniu włosów (koktajl trychologiczny) – CENA: 200zł
 • Pakiet 5 zabiegów co 10-14 dni przeciw wypadaniu włosów – CENA: 1000zł  800zł
 • Kuracja przeciw wypadaniu włosów (czysta biotyna) – CENA: 220zł
 • Pakiet 5 zabiegów co 10-14 dni przeciw wypadaniu włosów (czysta biotyna) – CENA: 1100zł  900zł

Wypełnienia – kwas hialuronowy usieciowany

 • Wypełnienia: Usta – CENA: 500zł
 • Wypełnienia: zmarszczki wokół oczu – CENA: 1.2ml=800zł, 0.5ml=400zł
 • Wypełnienia: bruzdy nosowo-wargowe – CENA: 1.2ml=800zł, 0.5ml=400zł
 • Wypełnienia: zmarszczki nad górną wargą – CENA: 1.2ml=800zł, 0.5ml=400zł
 • Wypełnienia: zmarszczki marionetki – CENA: 1.2ml=800zł, 0.5ml=400zł

Botox

 • Botox: Oczy – CENA: 600zł
 • Botox: Zmarszczki między brwiami – CENA: 600zł
 • Botox: Zmarszczki poziome czoła – CENA: 600zł
 • Botox: Pachy (nadpotliwość) – CENA: 1200zł-2000zł (w zależności od ilości materiału)
 • Botox: Dłonie – CENA: 1500zł
 • Botox: Stopy – CENA: 1500zł

Derma-Pen

 • Derma-Pen – Mezoterapia mikroigłowa na twarz + ampułka – CENA: 300 180zł
 • Derma-Pen – Mezoterapia mikroigłowa na szyję + ampułka – CENA: 300 180zł
 • Derma-Pen – Mezoterapia mikroigłowa pakiet twarz+szyja  + ampułka – CENA: 500 300zł
 • Derma-Pen – Mezoterapia mikroigłowa pakiet twarz+szyja+dekolt  + ampułka – CENA: 700 400zł

Zobacz także

 • Odmładzanie laserowe

  Lifting, Zmarszczki, Ujędrnienie

 • Laser frakcyjny

  Blizny, Rozstępy, Lifting, Odmładzanie

 • Makijaż permanentny

  Long-Time-Liner, Metoda piórkowa

Piccola Stella to nowoczesne studio kosmetyki laserowej oraz medycyny estetycznej.
Zapraszamy na trwałą depilację laserową medycznym sprzętem LightSheer DUET i LightSheer DESIRE oraz na pozostałe zabiegi laserowe, zabiegi na twarz i ciało, makijaż permanentny.

© 2018 Piccola Stella, Rzeszów, ul. Lisa Kuli 7, tel 17 740 40 41