Zadzwoń do nas: 17 740 40 41 lub 536 407 407

Informacja o zabiegu

Emerge™ to niezwykle efektywny zabieg wykonywany przy użyciu specjalnie dobranej długości lasera frakcyjnego. Zabieg laserem frakcyjnym Emerge™ poprawia owal twarzy, wygładza skórę oraz zmarszczki, spłyca blizny, zmniejsza rozstępy i rozszerzone pory.

Udowodniono, że wykorzystywane podczas zabiegu laserowe mikro-wiązki wyraźnie odmładzają skórę. Metoda ta przyspiesza naturalny proces odmłodzenia skóry, poprzez rozbicie wiązką lasera starych komórek, a następnie samoistną odbudowę naświetlonej tkanki kolagenem oraz elastyną.

Zabieg laserem frakcyjnym Emerge™ doskonale radzi sobie ze zmarszczkami, spłyca nawet głębokie blizny (blizny pooperacyjne) oraz zmniejsza rozstępy. Wyjątkowo dobrze sprawdza się przy wygładzaniu zmarszczek wokół oczu (tzw. kurze łapki), oraz redukcji otwartych porów i blizn trądzikowych.

Zaletą tego lasera frakcyjnego jest możliwość  stosowania go w dowolnym miejscu na twarzy i ciele dzięki czemu możemy usunąć rozstępy, blizny, przebarwienia i nierówności skóry z takich obszarów jak twarz, dekolt, dłonie i nogi, ramiona i brzuch. Wiele innych sprzętów, ze względu na budowę głowicy lub stosowaną technologię nie pozwala na wykonanie zabiegów w pewnych okolicach, np. okolice oczu.

Laser Emerge ™ wykorzystuje technikę nieablacyjną, co powoduje mniej uszkodzeń skóry w porównaniu do lasera ablacyjnego (CO2). Dzięki temu nie musimy stosować znieczulenia, skóra szybciej się goi i regeneruje, a Ty możesz wrócić do swoich codziennych obowiązków już następnego dnia po zabiegu.

Przed zabiegiem Twoja skóra zostanie dokładnie oczyszczona. Następnie ocenimy obszar skóry, który zostanie poddany zabiegowi, aby określić jej stan i przystąpić do działania. W trakcie zabiegu uważnie manewrujemy głowicą lasera w sposób zapewniający właściwą ilość  wiązek dla danego problemu.

Zabieg trwa od kilku do kilkudziesięciu minut, w zależności od obszaru zabiegowego. Część pacjentów może odczuwać minimalny dyskomfort w trakcie zabiegu i po jego zakończeniu.

Bezpośrednio po zabiegu skóra będzie delikatnie zaczerwieniona. Zaczerwienienie utrzymuje się od kilkunastu minut do kilku godzin, w zależności od skóry. Po zabiegu mogą być również widoczne drobne strupki, które po tygodniu, maksymalnie dwóch tygodniach ulegną całkowitemu złuszczeniu.

WSKAZANIA DO ZABIEGU:

- Zmarszczki oraz wszelkie widoczne zmiany skórne spowodowane starzeniem
- Utrata jędrności skóry
- Rozszerzone pory (ujścia gruczołów łojowych)
- Blizny potrądzikowe i pourazowe, pooperacyjne
- Zmiany pigmentowe
- Odmłodzenie skóry

Sprzęt

Emerge™ to laser frakcyjny nieablacyjny amerykańskiej firmy PALOMAR, producenta sprzętu medycznego i kosmetycznego z najwyższej półki. Laser przeznaczony jest do odmładzania poprzez usuwanie i redukcję powierzchownych niedoskonałości skóry.
Emerge™ jest sprawdzoną technologią High-Tech o wysokich parametrach. Oznacza to, że jest w pełni bezpieczny, a jego skuteczność jest znacznie wyższa niż inne tańsze sprzęty na rynku.
Emerge™ otrzymał certyfikat amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków FDA. Oznacza to, że laser ten został zbadany i zweryfikowany pod kątem efektywności i rygorystycznych wymogów bezpieczeństwa. Pozytywna opinia wydana przez FDA jest uznawana także poza Stanami Zjednoczonymi za wyznacznik jakości i potwierdzenie braku negatywnego wpływu na zdrowie.

Efekty

Efekty zabiegu są widoczne już po pierwszej sesji, zarówno przy spłycaniu blizn, zawężaniu porów, czy też zmniejszaniu zmarszczek. Naturalny proces gojenia się skóry prowokuje proces, w którym uszkodzone komórki skóry zastępowane są przez nową, zdrową tkankę. Efektem tego jest zdrowsza i młodsza skóra. Aby uzyskać najlepsze efekty zabieg należy powtórzyć 3-6 razy w trzy-tygodniowych odstępach.

Ze względu na wysoką skuteczność i uzyskiwane efekty cena zabiegu jest stosunkowo atrakcyjna.

Przed zabiegiem

 • Przed zabiegiem nie są wymagane badania.
 • Nie opalać miejsc zabiegowych, nie stosować samoopalaczy lub kremów samoopalających.
 • Przed zabiegiem nie stosować środków przeciwbólowych zawierających ibuprofen
 • Należy zapoznać się z przeciwwskazaniami do zabiegu.

Przeciwwskazania

 • Terapie doustne retinoidami oraz izotretinoiną lub steroidami ;
 • Zioła światłouczulające (dziurawiec, nagietek, skrzyp) oraz leki światłouczulające (niektóre antybiotyki, antydepresyjne);
 • Aktywne infekcje bakteryjne i wirusowe;
 • Nowotwory skóry;
 • Fotodermatozy;
 • Stany zapalne skóry oraz przewlekłe zapalne dermatozy (łuszczyca, atopowe zapalenie skóry);
 • Okres 4 tygodni od wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym
 • Skóra opalona, stosowanie samoopalaczy lub kremów samoopalających;
 • Niedawne peelingi;
 • Cukrzyca;
 • Ciąża;
 • Obniżenie odporności organizmu;

Cennik

Część ciała Cena Promocja
okolice oczu 400 zł 200 zł
czoło 500 zł 250 zł
policzki 500 zł 250 zł
nos 150 zł 99 zł
broda 150 zł 99 zł
bruzdy nosowo-wargowe 400 zł 99 zł
bruzdy marionetki 300 zł 99 zł
cała twarz 1100 zł 650 zł
szyja 700 zł 450 zł
dekolt 600 zł  300 zł
twarz + szyja + dekolt 1750 zł 1000 zł
rozstępy od 150 zł od 100 zł
(zależne od powierzchni, 6 zł impuls)
blizny od 150 zł od 100 zł
(zależne od powierzchni, 6zł impuls)
całe dłonie 700 zł 200 zł + 200 zł = 400 zł
dłonie grzbiety 500 zł 300 zł

Seria 4 zabiegów Emerge – ostatni zabieg 10% rabatu
Seria 5 zabiegów Emerge – ostatni zabieg 15% rabatu
Seria 6 zabiegów Emerge – ostatni zabieg 20% rabatu

Zobacz także

 • Laser na przebarwienia

  Rumień, Wypieki, Trądzik różowaty, Przebarwienia

 • Zamykanie naczynek

  Naczynka, Zmiany rubinowe, Rumień

 • Odmładzanie laserowe

  Lifting, Zmarszczki, Ujędrnienie

Napisz do nas

Piccola Stella to nowoczesne studio kosmetyki laserowej oraz medycyny estetycznej.
Zapraszamy na trwałą depilację laserową medycznym sprzętem LightSheer DUET i LightSheer DESIRE oraz na pozostałe zabiegi laserowe, zabiegi na twarz i ciało, makijaż permanentny.

© 2018 Piccola Stella, Rzeszów, ul. Lisa Kuli 7, tel 17 740 40 41

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.

Zamknij komunikat