O NAS

Witamy Państwa w niepowtarzalnym Studio Urody „Piccola Stella”.

Z myślą o naszych klientach stworzyliśmy wyjątkowe miejsce, w którym każdy odnajdzie ukojenie, wyciszenie, regenerację sił witalnych.
Przytulne, eleganckie wnętrze naszego salonu w stylu weneckim to doskonałe antidotum na szare dni.p_DSC_8274
Tu możecie Państwo miło spędzić czas, zrelaksować się i odpocząć, poprawić relacje z samym sobą, a przede wszystkim zadbać o swoje zdrowie i urodę.

Studio Urody „Piccola Stella” proponuje Państwu szeroką ofertę zabiegów odmładzających i regenerujących dla twarzy i ciała oraz zabiegów modelujących ciało. W naszej ofercie znajduje się również duży wybór zabiegów medycyny estetycznej. Pomogliśmy już nie jednej osobie pozbyć się trądziku, niechcianych włosów oraz innych niedoskonałości. Jako jedyni na Podkarpaciu oferujemy zabiegi redukcji tłuszczu nowatorską metodą kriolipolizy na urządzeniu LipoCryo. Posiadamy także medyczny laser diodowy LightSheer Duet do trwałej depilacji owłosienia, oraz jako jedyni na Podkarpaciu jego najnowszą wersję LightSheer Desire. Oba lasery uznawane są za najmocniejsze i najskuteczniejsze systemy na świecie.
Zatrudniamy jedynie wykwalifikowaną kadrę z wieloletnim doświadczeniem, która w każdej chwili służy radą. Stosujemy profesjonalne kosmetyki najlepszych marek światowych, które gwarantują najlepsze efekty.
Serdecznie zapraszamy.